Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Тренер Монте Сергій lmbt Бежанов оптимістично налаштований після продажу головної зірки команди. В якості заспокійливого, що все не так погано, він згадав приклади із власної кар’єри, коли великі зміни призводили команду до ще більшого росту.

Ну що ж, якщо коротко хто дивився пресуху від фавбет чув відповідь на це питання. Заміни не минучі, в будь-яких командах. Колись в HR довелось посадити на банку Сімпла, бо гравці не вивозили його характер. Колись в Mouz довелося продати Ніко і залишитися без головної зірки ІГЛ і з двома праймарі авіками один з яких був на лавці. Але я думаю дуже багато людей можуть згадати чим це закінчилося для команди – вона заграла ще краще.

Зараз приблизно такий самий момент і етап розвитку команди, через який проходить будь-яка команда у світі. Рухаємося далі чекайте на анонси в майбутньому. Все буде Монтегенг і все буде Україна!

Насправді зрозуміло, що команді доведеться не просто, але так, саме lmbt краще за всіх вміє виходити з таких ситуацій. 

Материалы по теме

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.