Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Китайський стрімер JieChuGe опублікував відео з розслідуванням договірних матчів в Китаї на найвищому рівні. Стрімер звинувачує одразу три команди у підставних матчах причому його звинувачення базується на записі розмов між гравцями команд під час китайських відбіркових на The International 2023.

Всі три команди перетиналися в сітці відбіркових на TI. Стрімер звинувачує Team Bright, Holy Grail та Team Disillusion. 

 

Повідомляється, що розслідування передано Valve та Perfect World. Минулого разу саме через розслідування JieChuGe відбувся найбільший бан на професійній сцені. Тоді покарання отримали майже пів сотні гравців з Китаю та Азії. 

Материалы по теме

Кількісьть глядачів на українськомовній трансляції The International зросла на 77% у порівнянні з попереднім роком

0

Кількість глядачів на українськомовних трансляціях The International 2023 зросла на 77% Українські фанати кіберспорту набагато активніше дивилися The International 2023, ніж минулорічний чемпіонат світу з Dota 2.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023

Короткометражка українця Тимура Келлера посіла друге місце на конкурсі від Valve. Ексклюзивний коментар мувімейкера

Короткометражка українського мувімейкера Тимура Varnatz Келлера та його брата посіла друге місце в конкурсі короткометражок на The International 2023.