Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американський клуб TSM повідомив про закриття свого складу з Dota 2. Команда виходить з регіону, проте планує повернутися в Dota 2.

Ймовірно закриття складу пов’язане з закриттям системи DPC. Під час епохи ліг DPC участь в турнірах регіону Північної Америки був актуальним через меншу конкуренцію і більші шанси заробити гроші й потрапити на The International. Наразі, після закриття DPC, слабкий регіон стає не актуальним. Вочевидь, в майбутньому клуб буде зосереджувати увагу на східній чи західній Європі. 

Сьогодні ми оголошуємо про вихід з NA DOTA.

Ми не можемо віддячити нашій команді за час, проведений з нами. Протягом року вони розвивалися як гравці і ми впевнені, що вони досягнуть успіху у своїй кар’єрі.

Чекайте новин про наші наступні кроки в DOTA.

 

Материалы по теме

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

XTQZZZ залишив TSM. Відомому тренеру передрікають повернення у Vitality

0

Американський клуб TSM повідомив про звільнення відомого тренера Ремі XTQZZZ Куоніам. Передбачається, що XTQZZZ вже невдовзі повернеться в рідний клуб Vitality, щоб знову стати головним тренером після несподіваного переходу Zonic у Team Falcons.

TSM продали свій слот у професійній американський лізі по League of Legends

0

Один з найвідоміших американських клубів TSM продав свій слот в американській лізі з League of Legends іншому клубу Shopify. Джерела повідомляють, що ціна слоту склала 10 мільйонів доларів. Саме за таку сумо свого часу Riot продавали слоти у свої ліги, коли створювали франшизну систему змагань в LoL.