Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Лондоні пройшов ESIC Global Esports Summit 2022. У рамках івенту обговорювалася тема злочинності та шахрайства у кіберспорті.

Ян Сміт, представник організації ESIC, пріоритетом якої є створення чесного та прозорого конкурентного середовища у кіберспорті, стверджує:

«Масштаби зашкалюють, у 2020 році кількість підозрілих ставок збільшилася більш ніж на 279%, тому минулого року я був просто приголомшений».

Також, за словами Сміта, ESIC вже почали укладати партнерські угоди із більш ніж 4 тисячами співробітників різних структур у всьому світі. На його думку, це дозволить набагато швидше розв’язувати проблеми, що виникають з договірними матчами.

На фото представлені дані з різних дисциплін. Кількість підозрілих ставок у грі Dota 2 у 2020 році збільшилася з 16 до 53 (на 231%). Водночас кількість підозрілих матчів у КС незначно зменшилась. 

Коментар Gameinside: Дані ESIC можна сприймати як дуже приблизні. Офіційно поки не існує організації, визнаної більшістю букмекерів світу, яка могла б повноцінно розслідувати такі злочини та приймати заходи щодо покарання порушників.  Більшість підставних матчів фіксуються тільки букмекерами на основі їх аналітики, але не мають доказової бази.

Зростання показників в доті та зниження в КС не відображає реальної картини. На нашу думку, озвучені цифри є лише верхівкою айсберга, а реальні цифри в десятки разів більші. 

Материалы по теме

Луїс peacemaker⁠ Тадеу повідомив, що ESIC зняла з нього дворічну дискваліфікацію після наведення доказів його невинності

0

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.

Асоціація професійних гравців у Counter-Strike закликала ESIC якомога раніше опублікувати список усіх винних у тренерському багі

0

Асоціація професійних гравців у Counter-Strike (CSPPA) закликала ESIC прискорити процес та якомога раніше опублікувати підсумки банів тренерів. «CSPPA високо оцінює роботу, виконану ESIC, але водночас вважає, що початкове розслідування у 2020 році було недостатнім, а винесення покарання другій групі тренерів зайняло надто багато часу. Для здоров’я професійної сцени шкідливо, коли розслідування продовжуються протягом тривалого періоду,

Team Spirit обурені покаранням їх тренера та не розуміють хто такі ESIC. Розбираємо ситуацію

Team Spirit виступили з жорсткою і дуже довгою заявою щодо покарання їхнього тренера та зняття його з Мейджора. Команда протестує, вважає рішення не справедливим, не визнає легітимною організацію ESIC та просить підтримки у громадськості.

ESIC введе додаткові санкції проти майже 100 тренерів, що використовували тренерський баг у CS:GO. До списку увійде 3 тренера, які мали бути на PGL Antwerp Major

ESIC додатково введе санкції проти майже 100 тренерів, причому троє зі списку представляють команди, які будуть виступати на PGL Antwerp Major у Бельгії. Загалом санкції буде введено проти 134 осіб.