Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда 100 Thieves CDL відзвітувала про втрати 2,5 мільйонів доларів і це попри те, що вона стала переможцем головного турніру в дисципліні, вигравши Чемпіонат Світу.

Проте CEO організації Джон Робінсон заявив, що не шкодує і радий, що клуб приніс фанатам цей неймовірний досвід. З іншого боку керівник команди вважає, що часи, коли в команди інвестували шалені гроші в надії повернути їх згодом добігають кінця.  

Наразі 100 Thieves CDL змінюють політику і вкладатимуться в розвиток молодих гравців, а не платитимуть шалені гроші зіркам. Хоч перемога зіркового складу і була неймовірною, її ціна була надто високою, щоб повторювати знову.

Материалы по теме

100 Thieves планують повернутися в CS2, Fortnite і інші дисципліни завдяки програмі підтримки арабських шейхів

Директор одного з найпопулярніших американських кіберспортивних клубів 100 Thieves заявив про ймовірне повернення клубу до ряду дисциплін після того, як 100 Thieves потрапили до програми підтримки кіберспорту від фонду Саудівської Аравії.

Після 15 років існування через нестачу грошей закрилася чергова європейська команда

0

Відома сербська команда iNation оголосила про вихід з дисципліни CS:GO. Хоча команда за свою історію і не досягла якихось визначних вершин, проте її можна назвати старожилом сцени, бо тег з’явився ще у 2008 році, а у 2011 році з’явився склад з CS:GO.

Riot планують ввести обмеження максимальної заробітньої платні в корейській лізі з LOL

Повідомляється, що Riot планують ввести обмеження на розмір максимальної заробітної платні у своїй корейській лізі LCK. Після тривалих дискусій на такий крок погодилися всі 10 команд, що беруть участь у франшизній лізі з League of Legends.