Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вийшло оновлення до CS:GO у якому додали наліпки команд до турніру PGL Major Antwerp 2022, а також пофіксили деякі баги. Крім наліпок додали нашивки, а також капсули з автографами гравців.

З цікавого в гру таки додали наліпки Outsiders, так що підсанкційна команда Virtus.pro зможе заробити трохи грошенят на фінансування вбивства українців. Також цікаво, що NAVI стали єдиною командою у якої є стікери з усіх мейджорів в історії CS:GO.

Окрім цього в мережі пушиться новина, що російський гравець NAVI Perfecto у своєму стікері зробив букву «O» у вигляди антивоєнного пацифістського символу. Деякі ЗМІ подають це як виступ проти війни, хоча офіційно гравець чорно-жовтих так і не засудив дії Путіна і ніяк не підтримав країну, за команду якої він виступає.

Нагадаємо, що Путін, Лавров та інші нелюді офіційно теж проти війни, а ще проти того, щоб Україна існувала на карті світу. Тож бути проти війни не означає підтримувати Україну. 

Наліпки будуть представлені у чотирьох варіантах: звичайні, голографічні, виблискуючі та золоті.

Так виглядають нові наліпки

Раніше ми повідомляли про те, що адміністратори Steam банять проукраїнських користувачів, але не звертають увагу на російських, які використовують z-символіку і пропагандують агресію проти України. 

Материалы по теме

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Оновився світовий рейтинг HLTV з CS:GO. NAVI та українські команди змогли зміцнити свої позиції

0

Чергове оновлення світового рейтингу HLTV піднесло NAVI другу сходинку, що стало закономірним результатом перемоги на весняному фіналі BLAST.  Завдяки виходу у фінал турніру аж на п’ять сходинок злетіли Vitality, а G2 піднялися на дві позиції. Українські команди теж майже всі зміцнили свої позиції на світовій сцені.

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple