Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На порталі gamedev.dou.ua з’явилася тема про те,  як компанія Valve, а скоріше її співробітники фактично підтримують війну. Суть у тому, що адміністратори стіма видаляють проукраїнські аватарки, ілюстрації та нікнейми в той час, як ніяк не реагують на Z-свастику та проросійськи прояви.

Автор тексту каже, що в Steam є пропутінський модератор Colt, якому росіяни скидають скарги на проукраїнські профілі, а він їх банить. 

В описі ілюстрації  заклик підтримати ЗСУ, ця ілюстрація була заблокована Valve. 

Цю ілюстрацію також було заблоковано. 

Забанили за нік «SLAVA UKRAINI», а в описі профілю було «SLAVA UKRAINI ….. STOP URUKHAI»

На запит користувача, чому відбувся бан, модератор відповів, що все за правилами, так як присутній політичний підтекст. 

Водночас модератор заплющує очі на інші пости, хоча скарги на них відправлялися неодноразово.

Політична ілюстрація про примінення Росією ядерної зброї (блокування немає)

Зеленський у фашистській формі, на аватарці автора Z-свастика (блокування немає)

Цей пост також не заблокували не дивлячись на чисельні скарги. 

Автор запитує, чому Steam видаляє пости про полк Азов, який захищає свою землю на території рідної країни, але не видаляє зображення російських війсь з символами Z, які вдерлися в Україну? 

В чаті модератора Colt можна побачити як скарги на українські пости залишають люди з Z-свастиками на аватарці, причому на їх скарги Valve реагує, а їх самих за Z ніхто не блокує! 

Автор поста задається слушним питанням до власника Valve Гейба Ньюела: «Чому, коли інші компанії йдуть з ринку Росії, Valve не обмежує російських гравців від іншого цивілізованого світу?»

«Чому в Steam блокують ілюстрації, аватарки, описа на проукраїнські теми, а проросійські не блокуються?»

Особливе питання до символу Z, який для України та усього світу вже став символом нової свастики, та заборонений в таких країнах як Україна, Польща, Чехія, Казахстан, Литва та інші.


Коментар Gameinside: На наш погляд Valve не займає проросійську позицію, скоріше за все керівництво компанії просто хоче всидіти на двох стільцях і не втратити російську аудиторія, але здатне стрімко та рішуче реагувати на антиукраїнські прояви на високому рівні, про що свідчить нещодавній бан команди Virtus.pro, за вчинок гравця. 

Скоріше за все перераховане вище автором поста — це самодіяльність російського модератора, або групи модераторів, бо Україна входить в RU сегмент, який звісно ж модерується з Росії.  Сам Гейб напевно і не знає, що роблять модератори. 

У будь-якому випадку автор висловлює слушну думку про те, що Росію потрібно або забанити в стім, або виділити в окремий сегмент, який не має до іншого світу жодного відношення. 

Материалы по теме

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

Вітаємо тих, хто боронить нашу державу, з Днем захисників і захисниць України!

Від імені всієї кіберспортивної спільноти України вітаємо всіх чоловіків та жінок, що боронять нашу країну, з Днем захисників та захисниць України. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової.

Влада, що керує Росією — це справжні бандити, жадібні до грошей мразі — блогер nekoglai розповів про те, як його катували у в’язниці

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.