Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не дивлячись на скептицизм аналітиків, команда BiG вдруге за турнір перемогла в фаворитів FaZe та стала чемпіоном турніру Roobet Cup 2022. Матч виявився дійсно напруженим і жоден з суперників не хотів віддавати перемогу. Все вирішилося на додаткових раундах третьої вирішальної карти.

Наступним турніром, на якому зустрінуться топові команди перед літньою відпусткою стане IEM Cologne 2022. Трейлер турніру вже доступний.

Результати та статистика фіналу

Фінальний розподіл призових місць

1 місце BIG ($150,000)
2 місце FaZe ($50,000)
3-4 місце Astralis ($15,000)
3-4 місце Cloud9 ($15,000)
5-8 місце forZe ($5,000)
5-8 місце ENCE ($5,000)
5-8 місце 9z ($5,000)
5-8 місце Eternal Fire ($5,000)

Материалы по теме

BIG повернули k1to з лави запасних у основний склад та розпочали підготовку до нового сезону

BIG оголосили про повернення k1to до основної команди. 23-річний гравець займе місце Тіціана ⁠tiziaN Фельдбуша, який залишиться в німецькій команді, проте на іншій посаді. Раніше ми писали, що він продовжив свій контракт ще на чотири роки. 

tabseN⁠ та gob b продовжили контракти з BiG до 2027 року

0

Німецький дует BIG у складі капітана Йоганнеса tabseN⁠ Водарца та головного тренера Фатіха ⁠gob b⁠ Даїка продовжив співпрацю з організацією до 2027 року, фактично поклавши край чуткам про те, що вони залишать команду.

FaZe Clan стала публічною компанією, її акції можна придбати на біржі, проте вони сильно впали у ціні з початку торгів

Кіберспортивний клуб FaZe Clan офіційно став публічною компанією, акції якої торгуються на біржі Nasdaq. Повідомляється, що початкові акціонери будуть володіти 68% акцій, інша частина поступила у продаж.

FaZe перемогли NAVI у найзапеклішому фіналі року, який війде в історію. Протистояння рівних команд завершилося з рахунком 3-2

FaZe перемогли у фіналі IEM Cologne 2022 і стали чемпіонами турніру у Кельні. Без сумнівів, цей епічний фінал можна назвати протистоянням року і він увійде в історію. Суперники пройшли повний шлях і зіграли всі п’ять карт, причому на жодній карті у жодної з команд не було суттєвої переваги, кожна карта — це була кривава битва