Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Після виявлення помилки Riot працювали 48 годин і пофіксили її. Нагадаємо, що Valve тренерські помилки в CS:GO не можуть пофіксити кілька років. Через це під санкції потрапило декілька сотень тренерів, багато з яких навіть не користувалися помилками, а стали випадковими жертвами обставин і потім довго доводили це регуляційному органу ESIC. 

Заява Riot щодо помилки обсервера

За останні 48 годин команда розробників VAL працювала над випуском оновлення, що виправляє помилку, через яку міні-карта час від часу показувала місцеперебування противників тренерам. Цей патч встановлено як на основних, так і на кіберспортивних серверах, і ми продовжимо уважно стежити за цією проблемою.

Читайте також про нове ком’юніті Valorant, яке створює зірковий український тренер.

Материалы по теме

Gen.G Esports перемогли на VCT Masters Shanghai. Результати турніру

0

Команда Gen.G Esports стала переможцями VCT Masters Shanghai. Вперше команда з Південної Кореї перемогла на турнірі такого рівня. В суперфіналі корейці здолали європейців Team Heretic з рахунком 3-2.

Riot відкрили реєстрацію на бета-тест консольної версії VALORANT

0

Riot оголосили, що 14 червня починають тестування VALORANT на консолях Xbox і PlayStation 5. Наразі відомо, що консольні гравці будуть грати лише між собою і не зможуть перетинатися з гравцями на ПК, однак при цьому у гравців буде один і той самий акаунт, на якому буде зберігатися весь прогрес незалежно від того, на якій платформі

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – анонс турніру з призовим 40 000 гривень

0

NAVI оголосили про проведення другого турніру своєї серії NAVI VALORANT Ukrainian Saga. 22 та 23 червня відбудуться кваліфікації, на яких будуть відібрані шість найкращих команд.

VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai – інформація, трансляція, фінальні результати

0

В Шанхаї стартував другий Мейджор з VALORANT у 2024 році – VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai. За мільйонний призовий фонд змагається 12 команд, які вибороли це право в регулярних регіональних лігах.