Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

  • До мап пулу повернеться Split – причому зі змінами.
  • Карти Breeze та Bind будуть недоступні у рейтингових та звичайних матчах. Коли на них можна буде грати знову, наразі невідомо.
  • Breeze і Bind залишаться в «Швидкій установці Spike», «Своєї гри» та інших режимах. 

ЧОМУ САМЕ BREEZE та BIND?

Щодо Breeze – розробники гадають, що її варто трохи доопрацювати для того, щоб на ній можна було грати різними складами команд; крім того, не завадить трохи спростити її. Карту Bind вони хочуть оновити зі стратегічної точки зору: додати більше можливостей для використання телепортів, а також переосмислити тактику установки та знешкодження Spike на обох точках.

«Ми розуміємо, що багатьом із вас подобаються ці карти, але не переживайте – як і у випадку зі Split, вони повернуться» — кажуть в Riot!

Читайте також: Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Материалы по теме

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

Хакери вимагають у Riot Games 10 мільйонів доларів США за викрадений код античіта і League of Legends

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.

У Riot Games хакери викрали вихідні коди League of Legends та Teamfight Tactics і шантажують компанію

23 січня Riot Games розповіла про те, що зазнала атаки хакерів, проте не вдавалася у деталі події. Через кілька днів студія опублікувала звернення до фанів, де детальніше розповіла про інцидент.

В 2023 році у VALORANT з’явиться режим Deathmatch і скіни відомих кіберспортивних клубів в тому числі NAVI

Розробники VALORANT випустили відео, де розповіли про зміни, які чекають на гру у 2023 році. В Riot надзвичайно серйозно ставляться до того, щоб виграти битву за звання шутеру #1 і перемогти CS:GO вже у найближчому майбутньому.