Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Для розробки карти досвідчений розробник Archmeton використав плагін Uaiana для Unreal Engine, який дозволяє розробляти вміст для ігор Riot Games. 

Архметон стверджує, що його версія Dust II у VALORANT є першою незалежною картою, створеною для гри. Команда Archmeton перенесла основну структуру Dust II на Unreal Engine 5 та почала працювати над візуальною частиною.

Результат вийшов справді вражаючим. Карта виглядає дуже круто і якщо ви не знайомі з КС можна припустити, що її було створено для Валорант. 

 

На жаль для каесерів, які грають у VALORANT, наразі Riot не підтримують у грі створений ком’юніті контент, тому пограти на карті не вдасться.

Проте Archmeton сподівається, що колись таки Riot додасть підтримку модів у VALORANT і це дозволить офіційно створювати для гри карти, та інший контент.

На думку розробника, зараз відсутність підтримки сторонніх карт пов’язана з античітом Riot у VALORANT. 

Читайте також: WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

Материалы по теме

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

В 2023 році у VALORANT з’явиться режим Deathmatch і скіни відомих кіберспортивних клубів в тому числі NAVI

Розробники VALORANT випустили відео, де розповіли про зміни, які чекають на гру у 2023 році. В Riot надзвичайно серйозно ставляться до того, щоб виграти битву за звання шутеру #1 і перемогти CS:GO вже у найближчому майбутньому.

ВІДЕО! Основи індивідуальної гри та стрільби у VALORANT від Johnta та Itachiiiii

Відомий тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов разом з професійним українським гравцем Itachiiiii опублікував навчальне відео з основами індивідуальної гри та стрільби у VALORANT.

Американський турнірний оператор заліз у борги і звільнив 25% співробітників

Джерела повідомляють, що американський кіберспортивний оператор Nerd Street Games звільнив 25 відсотків свого персоналу. Філадельфійська компанія, яка проводить онлайн та офлайн події по всій країні в кількох дисциплінах, досі не виплатила гроші, заборговані гравцям і талантам VALORANT за численні події, що відбулися протягом 2022 року.