Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Virtus.pro похизувався отриманим кубком IEM Rio Major. На відео, викладеному в офіційному інстаграмі Ведмедів співвласник клубу Карамікян та CEO клубу Петросян розпаковують кубок, який виграла команда Outsiders, демонстративно прикрашають його стрічками у кольорах Вірменії, а Петросян, який ще нещодавно офіційно був головною людиною в холдингу ESForce, цілує кубок.

У відповідь на обурення українців такою поведінкою, ситуацію прокоментував сам заступник ESL Кармак. 

Це, звісно небажаний сюрприз, бо VP не вигравали IEM Rio і вони не мають права видавати результати IEM Rio за перемогу VP. Трофей було відправлено на адресу у Вірменії, яку надали Outsiders. 

Нагадаємо, що через війну в Україні на російський клуб Virtus.pro було накладено санкції. За умовами всіх великих турнірних операторів команда з CS:GO може виступати тільки під нейтральним прапором і нейтральною назвою і не може рекламувати спонсорів VP. 

Офіційно команда не має ніякого відношення до клубу VP на турнірах, клубу навіть забороняється згадувати команду у своїх соціальних мережах і говорити, що ці гравці належать до VP, оскільки на турніри допускаються саме гравці і саме вони можуть виграти трофей. Клуб Virtus.pro за умовами санкцій, не має до цього жодного відношення.

Читайте також: FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Материалы по теме

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.

Virtus.pro замінили двох гравців складу по Dota 2

0

Російська команда Virtus.pro після провалу на останніх турнірах зробила одразу дві заміни. До команди перейшли керрі Ілля Kiritych Ульянов і сапорт Артем Fng Баршак, який став новим капітаном команди.

Російський клуб Virtus.pro звільнив українського колаборанта-чітера з цікавим формулюванням

0

Російський клуб Virtus.pro звільнив українця-колаборанта, якого спіймали на використанні читів. Про це VP повідомили у своїх соціальних мережах.