Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українці Bignum та CemaTheSlayer не зіграють за команду Mind Games на Мейджорі з Dota 2 у Стокгольмі.

Зрозуміло, що причиною стала війна в Україні із за чого у молодих людей немає можливості відвідати Європу через заборону виїжджати з країни чоловіками призовного віку.

Цинізм ситуації полягає у тому, що українців замінять білорус Astral та росіянин Dukalis з PuckChamp.

Ситуацію прокоментував Віталій Волочай

Два українці які відібрались на мажор, не можуть потрапити у Стокгольм, тому що у нас в країні війна. Замість них полетять грати білорус і росіянин. За…сь я вважаю! А…нно!


Коментар Gameinside: Спортсменам, що представляють Україну, зараз цілком можливо виїхати за кордон, наприклад дозвіл змогла отримати навіть знімальна група NAVI, але по перше хлопці з Mind Games можливо не мали потрібних зв’язків, а можливо в принципі не могли розраховувати на підтримку держави через те, що їх команда грає під російським триколором. 

Материалы по теме

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.

«Ви що реально думаєте, що ми сиділи і н***я не робили з візами?» — власник Mind Games обурився хейтом команди та звинуватив доту в тому, що це гра для бумерів

0

Власник російської команди Mind Games репер IAMMIND дуже відверто та не соромлячись прокоментував дискваліфікацію команди з Stockholm Dota Major 2022 та хейт в її сторону.  На думку репера у них було лише 4 дні на візи і їх зробити було просто нереально в ситуації, що склалася. До тогож репер звинуватив ESL у тому, що вони

Визначились всі учасники Мейджора ESL One Stockholm 2022. У турнірі зіграє 12 команд, Мейджор пройде без колективів з Китаю

0

Визначилися всі команди, які зіграють на Мейджорі ESL One Stockholm 2022. Останньою командою від східноєвропейського регіону стала команда Mind Games. Загалом східну Європу будуть представляти Team Spirit, BetBoom Team та Mind Games.