Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

СНГ-состав выиграл рекордные $300 тысяч на турнире по Fortnite. Игрок состава AS Monaco Gambit Илья Toose Чернышов, украинец Никита Stormyrite Кулак из EvozA и бывший участник Virtus.pro Кирилл Kiryachelfg Гришин победили на Fortnite Champion Series: Chapter 2 Season 7 Grand Finals Europe.

Финал Fortnite Champion Series: Chapter 2 Season 7 для Европы проходил с 4 по 5 сентября. Российско-украинская тройка Илья Toose Чернышов, Никита stormyritе Кулак и Кирилл kiryache32 Гришин стали победителями єтого турнира.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: “Я не краснею за то, что я сделал”. Большое интервью с бывшим боссом HellRaisers

FNCS — серия мини-турниров по Fortnite, проводящихся онлайн в семи регионах. В каждом из них по 33 лучшие команды, прошедшие квалификации и полуфинал, попали в финальную стадию. Там они соревновались друг с другом в течение двух дней в 12 играх. Победителем стала команда, набравшая больше очков.

Материалы по теме

FaZe звільнили гравця через расистські висловлювання. Судячи з усього його кар’єру в якості професіонала закінчено

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Team Liquid випустили колекцію мерчу в колаборації з Fortnite — це унікальний кейс в практиці кіберспорту

Поки в Україні всі грають в CS та інколи в Dota 2 Team Liquid зробили круту колаборацію з мегапопулярною грою Fortnite. Клуб випустив колекцію мерчу з атрибутикою гри де є все, від шкарпеток до килимка для мишки.

У Fortnite повертаються лани. Розробник гри анонсував «міні-чемпіонат» з призовим фондом 1 мільйон доларів

0

Те, що у CS:GO називають Мейджором та Чемпіонатом Світу у грі Fortnite розробники назвали міні-чемпіонатом на лані. Порівняння доречне тому, що на обох подіях однаковий призовий фонд 1 мільйон доларів США.

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.