Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На російському державному телеканалі Росія 24 показали сюжет про перемогу Team Spirit на BLAST Premier: Spring Final 2024. В сюжеті ведуча звернула особливу увагу на те, що в команді разом з росіянами грає українець Мирослав zont1x Плахотя.

 Наші кіберспортсмени обіграли інтернаціональну команду NAVI в грі Counter-Strike 2 з рахунком 3-1, а я відмічу, що серед учасників Team Spirit є українець Мирослав Плахотя.

Як бачимо, росіяни роблять спеціальний акцент на грі українця в складі з росіянами, щоб ще раз підтвердити російський наратив про “єдиний народ”. Нажаль чимало українських кіберспортсменів до цього часу не розуміють, що працюють на російську пропаганду і не усвідомлюють, яку величезну шкоду вони наносять Україні. 

Материалы по теме

В Росії відкрили перший державний кіберспортивний центр, де будуть вчити CS2, Dota 2 і пілотуванню FPV-дронів

В Росії відкрили перший державний центр кіберспорту, який буде повністю фінансуватися за державний кошт, а всі заняття будуть безкоштовними. Геймерів в центрі навчатимуть Dota 2, CS2 і пілотуванню FPV-дронів.

Режисер студії FISSURE виявився z-патріотом. Засвітив свою підписку на z-канали прямо на трансляції PGL Major Copenhagen 2024

0

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

Російський букмекер має філії в Криму, але збирає найкращі команди світу на своїх турнірах і в них беруть участь чисельні українці

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.