Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні відбулася групова стадія Чемпіонату Європи з CS:GO від Європейської Федерації кіберспорту та ieSF. В турнірі від України брала участь команда Akuma, яка раніше виборола це право, вигравши Чемпіонат України за версією UESF.

Більшість країн були представлені збірними командами, але частина країн була представлена звичайними командами, які повністю складалися з громадян однієї країни. 

Загальний призовий фонд Чемпіонату Європи складе 25 тисяч євро. У фінальній частині, яка відбудеться на лані в Румунії з 5 по 10 липня, зустрінеться 16 найсильніших команд. 

В груповій стадії турніру брало участь 27 команд, які були розділені на 7 груп. Українська п’ятірка потрапила до групи Е, де її суперниками стали збірні Німеччини, Ізраілю та Косово. 

Українці зіграли дуже напружені матчі з дуже близькими рахунками, але змогли перемогти всіх своїх суперників і вийшли на LAN — фінали з найкращим посівом завдяки статистиці 3-0.

Результати групової стадії

Склад команди Akuma

Sergiz
SENSEi
j3kie
DemQQ
Psycho 

На цей час команда Akuma вже не існує і гравці грають в різних командах, проте візьмуть участь в фінальній частині Чемпіонату Європи, якщо зможуть отримати дозвіл на виїзд з України. 

В команді є багато гарних виконавців, які могли б стати гідною заміною росіянам у NAVI, проте останні дискредитували Акуму, коли її гравці обіграли Наві на турнірі. Судячи з усього, після такого не слід чекати запрошення молодих талантів до чорно-жовтих.

Читайте також про оновлений рейтинг HLTV, де NAVI вперше за тривалий час опустилися нижче другої сходинки. 

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.