Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні відбулася групова стадія Чемпіонату Європи з CS:GO від Європейської Федерації кіберспорту та ieSF. В турнірі від України брала участь команда Akuma, яка раніше виборола це право, вигравши Чемпіонат України за версією UESF.

Більшість країн були представлені збірними командами, але частина країн була представлена звичайними командами, які повністю складалися з громадян однієї країни. 

Загальний призовий фонд Чемпіонату Європи складе 25 тисяч євро. У фінальній частині, яка відбудеться на лані в Румунії з 5 по 10 липня, зустрінеться 16 найсильніших команд. 

В груповій стадії турніру брало участь 27 команд, які були розділені на 7 груп. Українська п’ятірка потрапила до групи Е, де її суперниками стали збірні Німеччини, Ізраілю та Косово. 

Українці зіграли дуже напружені матчі з дуже близькими рахунками, але змогли перемогти всіх своїх суперників і вийшли на LAN – фінали з найкращим посівом завдяки статистиці 3-0.

Результати групової стадії

Склад команди Akuma

Sergiz
SENSEi
j3kie
DemQQ
Psycho 

На цей час команда Akuma вже не існує і гравці грають в різних командах, проте візьмуть участь в фінальній частині Чемпіонату Європи, якщо зможуть отримати дозвіл на виїзд з України. 

В команді є багато гарних виконавців, які могли б стати гідною заміною росіянам у NAVI, проте останні дискредитували Акуму, коли її гравці обіграли Наві на турнірі. Судячи з усього, після такого не слід чекати запрошення молодих талантів до чорно-жовтих.

Читайте також про оновлений рейтинг HLTV, де NAVI вперше за тривалий час опустилися нижче другої сходинки. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.