Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

Причиною зняття зі змагань стала неможливість гравців команди виїхати з України. В Монте не поділилися деталями, але зазначили, що зробили все можливе, щоб відвідати турнір. Також відомо, що деякі з іноземних гравців команди прибули в Китай, але тепер не зможуть зіграти на турнірі.

На турнір в Ченду український клуб був запрошений за світовим рейтингом. Тепер його замінить місцева команда Steel Helmet.

На жаль, не дивлячись на всі наші зусилля, ми не змогли перетнути кордон України. Ми зробили все, що могли, аби зіграти на турнірі. Сподіваємось, що наступного разу нам вдасться гідно представити Україну на міжнародній арені.

 

18-20 квітня Monte також мають полетіти на турнір Global Esports Tour Rio de Janeiro 2024 з призовим фондом в 200 тисяч доларів і поки не відомо, чи зможе команда вирішити проблеми з виїздом з України, чи пропустить і цей важливий турнір з набагато меншою конкуренцією, де Монте мали б непогані шанси на потрапляння трійку найкращих.  

Віталій v1lat Волочай вкотре скористався ситуацією з Монте, щоб розкритикувати Федерацію кіберспорту України в бездіяльності. Звісно у своєму пості, який репостило багато телеграм-каналів, v1lat забув згадати причини, чому Монте не можуть отримати допомогу від федерації (бо не повернулися вчасно минулого разу і потрапили в чорний список Мінспорту), також номінальний співвласник Мейнкаст забув згадати про те, що гравці, стаф і керівництво близьких йому NAVI жодного разу не користалося послугами Федерації кіберспорту і при цьому жодного разу за два роки не мали проблем з виїздом з України. Чому NAVI не змогли допомогти Monte, володіючи такими зв’язками, залишається невідомим. 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

Без жодного шансу. Monte вилетіли з IEM Dallas 2024, не вигравши жодної карти

0

Український клуб Monte, нажаль для всіх українських уболівальників, тотально провалився в Далласі. Команда, яку вже кілька місяців штормить від змін, провалила екзамен і встала перед черговим вибором знову щось змінювати, чи продовжувати наполегливо тренуватися, зберігаючи склад до наступного Мейджора.

Intel Extreme Masters Dallas 2024 – інформація, пряма трансляція, результати ігор. Оновлюється

0

В американському місті Даллас стартував ювілейний 100-й турнір від ТО ESL. 16 команд, включаючи Monte і NAVI змагаються за 250 тисяч доларів і престижний трофей.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.