Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte програв вирішальну гру проти k23 і не зміг вийти на IEM Rio Major.

Європейський склад у якому грають два українці Woro2k та DemQQ програвав власний пік, але зміг перевести гру на додаткові раунди. Нажаль це не допомогло і команда Воро програла свою карту. На карті суперника Monte погано почали і програвали з рахунком 1-10, проте включилися в боротьбу і закінчили першу сторону 5-10.

Після зміни сторін ініціатива переходила від однієї команди до іншої, проте відрив k23 був занадто великим. В результаті фінальний рахунок на табло 16-11 на користь казахстанської організації з російським складом. 

Прикро, але Monte завершують турнір зі статистикою 1-3. Не можна сказати, що команді пощастило з суперниками. На своєму шляху п’ятірка Woro2k програла k23, Outsiders та Vitality. 

Своєю чергою k23 тепер мають статистику 2-2 і зберегли останній шанс виграти путівку в Ріо.

Читайте також про фантастичний провал G2 на RMR. Свій шлях іменита команда закінчила з такою самою статистикою що і Monte.

Материалы по теме

Monte вийшли у фінал турніру за 50 000 доларів. Woro2k зробив +29 за дві карти півфіналу

Український клуб Monte вийшов у фінал турніру CCT South Europe Series #1 де розігрується 50 000 доларів США. Вже сьогодні ввечері команда побореться за перше місце і 22 000 доларів. Навіть у разі поразки Woro2k і компанія отримають 10 тисяч за друге місце.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.

Road To Rio. RMRs. Очікування проти реальності

На календарі дванадцяте жовтня, а отже пройшло вже два дні з того часу, як цей огляд мав бути написаний. Та краще пізні ніж ніколи, правильно?)

Всі команди, які вийшли на IEM Rio Major. Головні розчарування і здивування Road to Rio RMR

Визначилися всі команди, які пройшли через сито RMR і будуть виступати на IEM Rio Major в Бразилії.