Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte програв вирішальну гру проти k23 і не зміг вийти на IEM Rio Major.

Європейський склад у якому грають два українці Woro2k та DemQQ програвав власний пік, але зміг перевести гру на додаткові раунди. Нажаль це не допомогло і команда Воро програла свою карту. На карті суперника Monte погано почали і програвали з рахунком 1-10, проте включилися в боротьбу і закінчили першу сторону 5-10.

Після зміни сторін ініціатива переходила від однієї команди до іншої, проте відрив k23 був занадто великим. В результаті фінальний рахунок на табло 16-11 на користь казахстанської організації з російським складом. 

Прикро, але Monte завершують турнір зі статистикою 1-3. Не можна сказати, що команді пощастило з суперниками. На своєму шляху п’ятірка Woro2k програла k23, Outsiders та Vitality. 

Своєю чергою k23 тепер мають статистику 2-2 і зберегли останній шанс виграти путівку в Ріо.

Читайте також про фантастичний провал G2 на RMR. Свій шлях іменита команда закінчила з такою самою статистикою що і Monte.

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Команда українця Qweall, яку зняли з RMR, закликала притягнути організатора турніру PGL до відповідальності

Алжирська команда 15 Average Gaming, яка виграла близькосхідні кваліфікації RMR і була знята з азійського RMR через неможливість українця Qweall відвідати лан-турнір в Шанхаї, звинуватила PGL у халатному відношенні і закликала до відповідальності турнірного оператора.

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.