Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Уоррен Баффетт, один із найбагатших людей планети та відомий інвестор, висловив свою думку про придбання компанією Microsoft компанії Activision Blizzard, заявивши, що, на його думку, угода відбудеться.

Якщо угода відбудеться, вона стане найбільшою в історії ігрової індустрії та дасть Microsoft право власності на такі масштабні франшизи, як Call of Duty, World of Warcraft, Overwatch та багато інших. У зв’язку з масштабністю угоди її перевіряє антимонопольна коміссія. 

Уоррен Баффетт, однак, поставив на те, що угода буде схвалена. Компанія мільярдера Berkshire Hathaway збільшила свою частку у компанії з 2% до 9,5%, що становить близько 6 мільярдів доларів. Баффет дав зрозуміти, що це було його рішення.

Це моя покупка, а не менеджера, який купив її кілька місяців тому», — сказав Баффетт. «Якщо угода відбудеться, ми заробимо трохи грошей.

Причиною такого рішення є те, що акції Activision зараз продаються по 75 доларів, і якщо угода відбудеться, Microsoft придбає компанію за ціною 95 доларів за акцію, що створить значний прибуток для інвесторів. Деякі припускають, що ціна акцій низька, тому що Уолл-стріт вважає, що угода зірветься, але це лише припущення. Раніше цього тижня акціонери проголосували за схвалення придбання компанією Microsoft компанії Activision Blizzard. Очікується, що угода буде закрита до літа 2023 року.

Материалы по теме

Microsoft звільнила співробітників та закриває підрозділ Xbox в Росії. У майбутньому нові ігри скоріше за все не матимуть російської локалізації

ЗМІ повідомляють, що Microsoft звільнила майже всіх співробітників та розформувала російський підрозділ Xbox. Офіційної заяви поки не було, але її очікують найближчими днями, орієнтовно, 30 червня.

Українські магазини почали приймати передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. У порівняні з PS5 ціна на консоль здається доступною

У ряді великих мережевих магазинів України з’явилися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. Також консолі можна знайти в асортименті на сайті компанії ERC, яка є одним з найбільших гуртових постачальників техніки в Україні.

Riot видасть всі свої ігри на Xbox, а гравці, що придбають Game Pass, отримають круті бонуси, яких не мали на мобілках та ПК

Microsoft схоже запланувала перемогу над Sony за будь-яку ціну. Останнім часом ми постійно чуємо про певні покупки, та колаборації, які зміцнюють позиції американського гіганта. Звісно, головним козирем має стати покупка Blizzard, проте навіть Riot почала підігравати Microsoft.

Microsoft запевнили, що хоча ігри Activision Blizzard і з’являться в Game Pass, але не слід боятися, що вони стануть ексклюзивами

В Microsoft розвіяли опасіння гравців щодо того, що після придбання Activision Blizzard остання всі свої наступні ігри буде робити ексклюзивно для платформи XBox.