Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ОverDrive засудив хейт росіян в сторону українськомовного касту Weplay, та розповів про інцидент, який з ним стався. На думку відомого інсайдера CS:GO Weplay може робити з кастом що їм заманеться.

Я не зовсім розумію агресію у бік Weplay через відмову від російськомовної трансляції на користь трансляції українською мовою.

Це рішення — не русофобія, а висловлювання своєї позиції щодо загальної ситуації. Це дивно засуджувати, а тим більше за це ображати. Це їхній продукт, вони можуть робити так, як вважають за потрібне, а ви можете або прийняти цей продукт, або відмовитися — не дивитися.

Та й взагалі для російськомовної аудиторії є стрім Adren’a, тому які можуть бути питання?

У мене днями з Weplay була цікава взаємодія. Під час стріму я зайшов на стриму Даура подивитися, що відбувається. Він коментував матч Blast природно із дозволу від Weplay. Я секунд 30 посидів і вийшов. Увечері мені надходить страйк від Weplay за порушення авторських прав. Це не бан, це просто попередження. Я написав у Weplay із цього приводу, пояснив ситуацію і наступного дня Weplay страйк відкликали. Тобто все справедливо без будь-якої прив’язки до національності

Раніше ми писали, що команда Outsiders через очевидні візові проблеми знялися з турніру, який мав проходити в США.