Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Склад Outsiders (Virtus.pro) з CS:GO знявся з закритих європейських відбіркових на IEM Dallas 2022. Таке рішення організація ухвалила у зв’язку із візовими проблемами. 

Замість VP у кваліфікації виступить команда Apeks. 

Матчі закритої європейської кваліфікації на IEM Dallas 2022 відбудуться з 2 по 4 травня в онлайні. Вісім команд, серед яких є й українці Esports Club Kyiv, розіграють два слоти на основному турнірі в США.

EC Kyiv у першому матчі зустрінуться з Copenhgagen Flames, яких вже обігрували на шляху до закритих кваліфікацій. Матч відбудеться у понеділок о 13.30


Коментар Gameinside: На жаль ми маємо розуміти, що EC Kyiv буде майже нереально поїхати на фінал турніру навіть якщо вони виборють квоту, але в будь-якому разі це буде гарна практика для киян. 

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.

Cloud9 одержали упевнену перемогу над ENCE, та стали чемпіонами IEM Dallas 2022

Американський клуб з російським складом Cloud9 одержав переконливу перемогу та став чемпіоном IEM Dallas 2022. У фіналі турніру, який проходив у форматі Best of 5, чемпіони не залишили жодного шансу суперникам і розгромили команду ENCE з рахунком 3-0.

IEM Dallas 2022 — розклад та пари півфіналів турніру, сітка, трансляції

В американському Далласі завершилися чвертьфінали IEM Dallas 2022 і визначилися півфіналісти турніру.  В першому півфіналі бразильська FURIA, яка подолала G2 з рахунком 2-1,  зустрінеться з ENCE. В другому півфіналі BiG зустрінуться з американськими росіянами Cloud9, які в попередньому турі несподівано переграли чемпіонів мейджора команду FaZe.