Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Apple Store з’явилася оригінальна гра під назвою “Тиса”. Головна мета персонажа, за якого потрібно грати гравцеві, – це перепливти річку, назва якої останнім часом не зникає з українських новин.

Автором оригінальної гри є Владислав Брюховецький. Кажуть в грі не можна втопитися, але можна позмагатися з іншими гравцями в глобальному рейтингу. Також зі скріншотів не зрозуміло, чи є серед перешкод гравця українські прикордонники.

Сам автор пише про гру наступне: 

Усі чули багато історій про річку під назвою Тиса. Настав час перевірити, що ж такого у цій річці, що вона манить так багато людей. Спробуй і ти переплисти через Тису… На тебе чекає: Глобальний рейтинг гравців. Спробуй переплисти тису більше разів ніж всі інші у світі, покажи хто тут справжній професіонал. Запрошуй друзів і вирішуйте хто з вас реальний підкорювач Тиси. Переплисти Тису ще ніколи не було так просто. Просто тапай по кнопці і потрапляй на інший берег річки. Але не думай, що все настільки легко, сильна течія не дасть тобі розслабитись протягом усього шлягу. Відкрий усі досягнення у грі, виконуй різноманітні завдання і стань першим хто виконає все на 100%. Хутчіш завантажуй цю гру та спробуй свої сили і дізнавайся, що ж тебе, все-таки, чекає на іншому березі річки Тиса. 

Материалы по теме

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

Міністерство Оборони України випустило рекламний ролик, спрямований на залучення геймерів до ЗСУ

0

В рамках програми рекрутингу Збройні Сили України намагаються залучити до ЗСУ різні верстви населення і в черговому соціальному ролику черга дійшла і до геймерів. В новому ролику серії “Будь собою” геймер фанатично грає в комп’ютерну гру, паралельно спілкуючись з мамою, яка в цей час займається волонтерством.