Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Києві, в серці столиці на Бесарабській площі, після тримісячної перерви відновив свою роботу легендарний комп’ютерний клуб ASUS CyberZone.

У зв’язку з комендантською годиною, клуб працюватиме лише в денний час з 9.00 до 21.00. Цінова політика клубу та пакетні тарифи не змінилися.

Легендарна історія

ASUS CyberZone було засновано у 2002 році. Клуб став головним центром розвитку кіберспорту не тільки в Києві, а й в Україні. Саме в CyberZone проходили всі ключові українські турніри, а також українські відбіркові на всі міжнародні події з 2002 по 2011 рік, коли пальму першості на короткий час перехопила Кіберарена. 

Клуб не тільки провів сотні змагань, на яких загартовувалися молоді українські зірки кіберспорту, а й регулярно підтримував найбільш талановитих гравців. Так в клубі в свій час тренувався засновник NAVI Олександр Кохановський та СЕО NAVI Євген Золотарьов. Але найбільш видатним резидентом клубу був Олександр s1mple Костилєв, так як його першою командою була саме команда клубу CyberZone, якій клуб надавав базу для тренувань. 

Пізніше з команд клуба також вийшли деякі гравці NAVI Junior та інші видатні гравці. 

За свою історію клуб декілька разів оновлювався, та завжди залишався центром кіберспортивного руху. 

Адреса клубу

Київ, Бесарабська площа, 2, ТЦ Метроград, мінус 2-й поверх. Клуб розташовано під куполом навпроти входу в Бесарабський ринок. 
Найлегший спосіб дістатися клубу — метро. Клуб рівновіддалений від трьох гілок київського метрополітену. Найближчі станції: Театральна, Площа Льва Толстого, та Хрещатик. Від кожної з цих станцій до клубу іти лише 3-5 хвилин. 

Бронювання комп’ютерів та консолей

В клубі виділено три ігрові зони з різною потужністю комп’ютерів. Клуб нараховує понад 100 ПК для ігор та сучасні ігрові консолі. Забронювати комп’ютери в клубі можна за телефонами:

+38(044)247-56-47 
+38(044)247-55-05
+380 95 106 91 31

Також працює бронювання через телеграм @CyberZoneKassa

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Esports Awards — голосування відкрите у семи номінаціях. s1mple представлений у номінації «Особистість року»

CS:GO номіновано на гру року на щорічній премії Esports Awards. Втім це зовсім не дивно, тому, що CS вже багато років залишається однією з найпопулярніших ігор, особливо в кіберспорті.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.