Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Треш-стрімер Віталій Цаль відомий як Папіч дав коментар щодо війни в Україні, виклавши п’ятихвилинне відео на своєму ютуб-каналі, в якому висвітлив  позицію, стосовно війни в Україні. Основні думки стрімера:

— «В моїй країні вже два місяці іде повномасштабна війна, це не спецоперація, це війна, який притаманні всі жахи війни — знищення міст, зруйновані дома, зруйновані життя. На половині України йде війна, а на половині ще прилітають ракети.

Говорять я нейтрально до цього відношусь і просять висловитися. Я просто не хочу розповсюджувати негатив (на стрімах), говорити про жахи війни — це не те, чому приходять до мене на трансляції, до мене приходять відпочити, тому я і роблю окреме відео, де намагаюся показати свою позицію.

Я українець, українці на своїй території, вони захищаються. Хто може припинити цю нескінченну бійню серед слов’ян? Ну очевидно тільки уряд РФ. Вони що, будуть убивати до останнього українця, поки взагалі нікого не залишиться?

Ви не уявляєте, який це піз..ц, коли ракета прилітає у твій дім, коли вмирають твої близькі. Як це може до чогось гарного призвести?»

 

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.