Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В російських ВИШ-ах почали офіційно заохочувати до занять кіберспортом, додаючи бали успішним кіберспортсменам до Єдиного Державного Іспиту. “Багато вузів почали додавати бали до ЄДІ, якщо людина має спортивні розряди з кіберспорту. Основний упор йде на те, що створюються спеціалізовані майданчики, з’являються команди, з’являються тренери. Багато вишів виділяють ставки саме під тренерів з кіберспорту. І зараз усе це масштабувалося, ця практика поширюється дедалі ширше”, – повідомив голова федерації кіберспорту країни-терориста.

Також голова ФКС Росії Дмитро Сміт заявив, що в планах федерації за кілька років перейти на російські ігри, в розробку яких в країні зараз вкладаються величезні гроші. 

Російський уряд багато років використовує кіберспорт, як інструмент внутрішньої та міжнародної пропаганди, всіляко заохочуючи до занять ним. В той час, як Росія лишилася представництва в спорті на міжнародній арені і може виступати тільки під нейтральним прапором, в кіберспорті вона тільки підсилює свої позиції з початку повномасштабної війни. 

Нажаль, через кіберспорт країна-терорист не тільки просуває себе на міжнародній арені, а і демонструє так звану дружбу між народами Росії та України. Наприклад в рейтингу України з CS:GO на порталі HLTV.org можна знайти команду MelBet, яку спонсорують росіяни і при цьому вона складається з російських та українських гравців. 

В інших видах кіберспорту також чимало прикладів, коли українці грають в російських командах. Нажаль є і українські команди, в яких продовжують грати росіяни і все це працює на відбілювання репутації злочинного російського режиму на міжнародній арені.

Материалы по теме

В Росії відреагували на призупинення членства їх федерації в Міжнародній федерації кіберспорту IESF

0

В Росії прокоментували тимчасове припинення членства російської федерації кіберспорту в міжнародній федерації IESF. Президент федерації країни-агресора Дмитро Сміт назвав таке рішення “очікуваним” і пов’язав його з тим, що більшість з секретаріату організації є громадянами однієї з країн НАТО.

В Росії за комп’ютерні ігри взявся Путін. Вони будуть контролюватися “Єдиним регулятором по контролю азартних ігор”

В Росії комп’ютерні ігри фактично прирівняли до азартних принаймні в плані рівня контролю за ними. Більш того президент країни-терориста доручив “Єдиному регулятору по контролю азартних ігор” проводити моніторинг всіх фінансових операцій на території Росії, які відбуваються в іграх, що належать іноземним компаніям.

Російські держкорпорації почали відкрито фінансувати кіберспорт в Росії, використовуючи його, як інструмент міжнародної пропаганди

В Росії остаточно зняли маски. Після того, як кіберспорт особисто став просувати президент країни-терориста Путін, його почала спонсорувати головна державна російська компанія Газпром.

Президент країни-терориста вперше відкрито проcував кіберспорт і оголосив про заснування щорічного кіберспортивного турніру

Президент країни-терориста Володимир Путін напряму почав просувати кіберспорт в маси, повідомивши у виступі на східноекономічному форумі про заснування регулярного кіберспортивного турніру на далекому сході. Путін відзначив, що російські кіберспортсмени є лідерами у світі.