Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Сингапурі засудили до в’язниці професійного гравця у Valorant Малькольма germsg Чанга та його друга Райана Тана. Колишні кіберспортсмени отримали по 4 місяці в’язниці за участь у підставному матчі на турнірі, який відбувся у 2020 році. Про це повідомив портал The Straits Times.

На злочин гравця підштовхнуло те, що він заліз в борги. В результаті він поставив п’ять ставок на загальну суму у 3 тисячі доларів на програш своєї команди. Команда програла і злочинець заробив сім тисяч доларів і розрахувався з боргами. 

Розслідування щодо Малькольма розпочалося лише через рік після інциденту і було ініційоване його колишнім клубом Resurgence, керівництво якого запідозрило колишніх гравців у підставних матчах.

На суді геймеру загрожувало покарання у п’ять років позбавлення волі, проте суддя пом’якшив вирок до чотирьох місяців. 

Материалы по теме

Півфінали LEGION CUP 2023 і пряма трансляція матчів розпочнуться сьогодні о 18.00

Сьогодні о 18.00 розпочнуться півфінали LEGION CUP 2023 в дисципліні VALORANT. Чотири команди зіграють у Play-off за право змагатися в фіналі турніру і розділити призовий фонд в 100 тисяч гривень.

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.