Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Steam з’явилася гра “Повістка”, головним героєм якої став відомий мемний український стрімер Папіч. За сюжетом в момент стріма до нього починають стукати у двері. Виявляється, що це воєнком, який намагається вручити повістку.

Мета гри втекти від воєнкома в будь-яку ціну. Невідомо, чи має ця гра хоч якесь відношення до Папіча, проте розробник гри Goosix Games випустив лише одну цю гру на Steam. 

Придбати гру про Папіча можна за ціною менше одного долара США. На момент написання статті в гру одночасно грало 100 гравців, а на піку їх було 124. На цей момент гра має оцінку гравців 85.

Гра доступна кількома мовами в тому числі українською, англійською і російською.

 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.