Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один из основателей студии Maincast Виталий v1lat Волочай в своем Twitter высказал мнение про бета-тестирование Artifact 2.0.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Уже не мертвая игра? В Artifact объявили третью волну инвайтов в бету

Виталий:

Это издевательство над теми единицами людей, которым действительно нравилась эта игра, и которые до конца за нее боролись. А сейчас их тупо игнорят.

Напомним, что 22 мая компания Valve обьявила об открытии бета-тестирования Artifact 2.0. Чтобы принять участие, достаточно авторизоваться на сайте проекта с помощью Steam аккаунта, и ждать приглашение. Как заявляют разработчики, приглашение на бета-тест должно прийти в течение недели.

 

Материалы по теме

Вийшов True Sight: The International 2021. Документальний фільм відмітився нескінченим спамом Z-патріотів у чаті трансляції

Майже через рік після подій ювілейного десятого The International Valve випустили довгоочікуваний True Sight. Традиційний фільм про шлях переможця до тріумфу зібрав за добу майже 1,5 мільйона переглядів.

Valve оголосила щорічний конкурс косплая на The International 11

0

PGL та Valve оголосили про старт щорічного конкурсу косплею на The International 11. Як завжди найкращі виграють цінні призи та зможуть побувати на The International.

Призовий фонд The International 11 зростає повільніше, ніж на двох попередніх TI. Ми підрахували, яким він має бути, якщо тенденція збережеться

Призовий фонд The International 11 продовжує швидко зростати завдяки тому, що 25% грошей, які Valve отримує від продажів Battle Pass, ідуть за поповнення його поповнення, проте вперше за час існування Dota 2 і сучасної системи формування призового фонду TI, цей процес відбувається повільніше, ніж у попередні роки.

Віталій Волочай розповів про те, скільки коштували права на трансляцію TI, та як вони дісталися WePlay та російській студії

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай розповів, як так вийшло, що транслювати The International будуть WePlay, а не його студія. Також відомий коментатор підтвердив чутки, що права на російськомовну трансляцію продали букмекеру BetBoom і транслювати найголовніший турнір буде казахстанська прокладка російської студії UCC.