Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve открыла регистрацию на бета-тест обновленной версии Artifact, подать заявку можно на сайте игры.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В сеть слили ролик с геймплеем нового Artifact 2.0

Исходя из информации на сайте Artifact, Valve будет отправлять приглашения на бета-тестирование поэтапно. Как сообщили разработчики, первыми приглашения на бета-тест получат люди, которые приобрели коллекционные карточки до 30 марта 2020 года.

Чтобы принять участие, достаточно авторизоваться на сайте проекта с помощью Steam аккаунта, и ждать приглашение. Как заявляют разработчики, приглашение на бета-тест должно прийти до следующей недели.

Материалы по теме

Valve заробили на Battle Pass майже 300 мільйонів доларів у той час, коли призовий фонд The International став найменшим за останні сім років

Повідомляється, що розробник Dota 2 компанія Valve заробила на Battle Pass майже 300 мільйонів доларів у той час, коли призовий фонд The International став найменшим за останні сім років.

Valve анонсувала місця та дати проведення мейджорів з Dota 2, а також додала у гру комплекти клубів підтримки

Valve анонсувала три мейджори у 2023 році, а також додала у гру комплекти клубів підтримки та запустила фентезійні ліги регіонів.

Valve назвали найпопулярніші та найприбутковіші ігри 2022 року

Valve опублікували найпопулярніші ігри в Steam у 2022 році. Популярність визначали за кількома критеріями, наприклад за отриманих доходом ігри розділили на групи: платина, золото, срібло та бронза.

Забанені Valve російські дотери написали відкритого листа. Намагаються викликати співчуття спільноти та мріють повернутися у Доту

Нещодавно забанені Valve гравці написали відкритого листа, де спробували виправдатися та послабити хейт, який останнім часом на них ллється зі сторони спільноти Dota 2. У величезному тексті гравці повністю визнають свою провину у грі на чужих акаунтах в офіційних матчах, на які робилися ставки, розповідають, як обходили перевірки суддів турнірів та повністю відкидають причетність до