Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Команди провели серію bo1 на карті Breeze. Переможцем стала Team Vitality – матч закінчився з рахунком 13:2. Івент був організований Karmine Corp – організація була заснована у 2020-му.

На фото переповнений зал на локальному турнірі з Valorant у Франції.

Цікаво та несподівано, що на локальному кіберспортивному івенті у Європі зібралася така нереальна кількість глядачів. Для кіберспорту це є позитивним явищем, бо до цього вважалося, що тисячі глядачів вдається зібрати тільки на турнірах світового масштабу, де зустрічаються найкращі гравці з усього світу. 

Також матч став показовим в плані розвитку нової дисципліни Valorant. У той час як в Україні в гру від Riot майже не грають, в Європі Valorant швидко відвойовує місце під сонцем у CS:GO. Скоріше за все вже незабаром Valorant стане дисципліною №2 у світі слідом за LoL, а Valve втратить лідерство не тільки в ніші MOBA, а і в ніші тактичних шутерів. 

Читайте також про прогнози зростання ринку мобільних ігор у найближчі роки.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.