Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Команди провели серію bo1 на карті Breeze. Переможцем стала Team Vitality – матч закінчився з рахунком 13:2. Івент був організований Karmine Corp – організація була заснована у 2020-му.

На фото переповнений зал на локальному турнірі з Valorant у Франції.

Цікаво та несподівано, що на локальному кіберспортивному івенті у Європі зібралася така нереальна кількість глядачів. Для кіберспорту це є позитивним явищем, бо до цього вважалося, що тисячі глядачів вдається зібрати тільки на турнірах світового масштабу, де зустрічаються найкращі гравці з усього світу. 

Також матч став показовим в плані розвитку нової дисципліни Valorant. У той час як в Україні в гру від Riot майже не грають, в Європі Valorant швидко відвойовує місце під сонцем у CS:GO. Скоріше за все вже незабаром Valorant стане дисципліною №2 у світі слідом за LoL, а Valve втратить лідерство не тільки в ніші MOBA, а і в ніші тактичних шутерів. 

Читайте також про прогнози зростання ринку мобільних ігор у найближчі роки.

Материалы по теме

14-річний вундеркінд став номером один у світовому рейтингу VALORANT, а найвище звання отримав ще у 11 років

14-річний вундеркінд VALORANT став найкращим гравцем світу. З кожним роком топові гравці стають все молодшими, бо на відміну від часів зародження кіберспорту, сучасні кіберспортсмени починають тренування ледь не з пелюшок і ще до повноліття отримують багаж з багатьох років практики.

В 2023 році у VALORANT з’явиться режим Deathmatch і скіни відомих кіберспортивних клубів в тому числі NAVI

Розробники VALORANT випустили відео, де розповіли про зміни, які чекають на гру у 2023 році. В Riot надзвичайно серйозно ставляться до того, щоб виграти битву за звання шутеру #1 і перемогти CS:GO вже у найближчому майбутньому.

ВІДЕО! Основи індивідуальної гри та стрільби у VALORANT від Johnta та Itachiiiii

Відомий тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов разом з професійним українським гравцем Itachiiiii опублікував навчальне відео з основами індивідуальної гри та стрільби у VALORANT.

Американський турнірний оператор заліз у борги і звільнив 25% співробітників

Джерела повідомляють, що американський кіберспортивний оператор Nerd Street Games звільнив 25 відсотків свого персоналу. Філадельфійська компанія, яка проводить онлайн та офлайн події по всій країні в кількох дисциплінах, досі не виплатила гроші, заборговані гравцям і талантам VALORANT за численні події, що відбулися протягом 2022 року.