Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Команди провели серію bo1 на карті Breeze. Переможцем стала Team Vitality – матч закінчився з рахунком 13:2. Івент був організований Karmine Corp – організація була заснована у 2020-му.

На фото переповнений зал на локальному турнірі з Valorant у Франції.

Цікаво та несподівано, що на локальному кіберспортивному івенті у Європі зібралася така нереальна кількість глядачів. Для кіберспорту це є позитивним явищем, бо до цього вважалося, що тисячі глядачів вдається зібрати тільки на турнірах світового масштабу, де зустрічаються найкращі гравці з усього світу. 

Також матч став показовим в плані розвитку нової дисципліни Valorant. У той час як в Україні в гру від Riot майже не грають, в Європі Valorant швидко відвойовує місце під сонцем у CS:GO. Скоріше за все вже незабаром Valorant стане дисципліною №2 у світі слідом за LoL, а Valve втратить лідерство не тільки в ніші MOBA, а і в ніші тактичних шутерів. 

Читайте також про прогнози зростання ринку мобільних ігор у найближчі роки.

Материалы по теме

NAVI розпустили свій провальний жіночий склад з VALORANT

0

NAVI розпустили свою жіночу команду з VALORANT – Celestials, яку було створено у липні 2022 року і представлено турецьким складом.  Клуб розігнав склад з жорстким формулюванням “за незадовільні результати”.

VCT 2023: Game Changers Championship – добірка найкращих фотографій з турніру

Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих фотографій з VCT 2023: Game Changers Championship. Riot Games дійсно створюють фантастичні турніри, справжнє свято кіберспорту.

VCT 2023: Game Changers Championship – результати жіночого Чемпіонату світу з VALORANT, хайлайти, статистика і відео фіналу

Американська команда Shopify Rebellion перемогла у фіналі жіночого Чемпіонату світу з VALORANT – VCT 2023: Game Changers Championship, який відбувся цими вихідними у бразильському місті Сан Пауло.

Розпочинається VALORANT Game Changers Championship 2023 – жіночій Чемпіонат світу з VALORANT

0

В бразильському місті Сан Пауло розпочинається жіночий Чемпіонат світу з VALORANT. VALORANT Game Changers Championship 2023 збере вісім найкращих жіночих колективів світу, які змагатимуться за призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.