Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Абсолютно неочікувано Valve анонсували The International 2024. Відомо, що турнір відбудеться в Європі в Копенгагені на Royal Arena, де буде проходити Мейджор з CS2. 

Подія відбудеться у вересні, причому повернеться до основ, закладених на самому початку Dota 2. На турнірі змагатимуться 16 команд, частину з яких, як в старі добрі часи, Valve будуть запрошувати напряму, дивлячись на результати їх виступів протягом року, а частина буде відбиратися через кваліфікації в тому числі відкриті. 

Поки абсолютно незрозуміло, яким буде призовий фонд TI2024. Більше інформації організатори обіцяють надати незабаром, проте скоріше за все TI тепер буде ламповим турніром з непоганими призовими, а головний турнір року остаточно мігрує в Саудівську Аравію. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Відео геймплею Deadlock. Нова гра від Valve може вийти у 2025 році

0

В мережі з’являється все більше відео геймплею нової гри від Valve під кодовою назвою Deadlock. Поки гра виглядає дуже сирою і дуже нагадує даунгрейднутий Overwatch.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.