Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve випустили невеликий патч до CS:GO, який зламав роботу незалежних серверів по всьому світу. Серед інших проблеми виникли й на найбільш популярній в Європі змагально-турнірній платформі FaceIT.

Валве ніяк не прокоментували подію. Також останнім часом постійно ходять чутки, що вже скоро CS:GO переїде на новий движок Source 2. Очікується, що системні вимоги гри зростуть, проте кількість проблем з багами та чітерами потенційно може зменшитись. 

Читайте також велике відверте інтерв’ю з Олександром Петриком. 

Материалы по теме

На конкурсі короткометражок до The International 2022 Valve розіграє 40 тисяч доларів. Взяти участь може будь хто

Конкурс короткометражних фільмів, вперше представлений на The International 2015, повертається. Valve анонсували змагання короткометражок по Dota 2 з призовим у 40 тисяч доларів, де кожен може продемонструвати свій талант.

Valve вперше в історії опублікувала публічний запит на отримання ліцензій для трансляцій The International. Дивимося, що це означає

Вперше в історії Valve публічно відкрила запити на отримання ліцензій на офіційні прямі трансляції The International 2022. За словами операторів ринку своєрідні тендери проводилися і раніше, але це не виносилося у публічну площину.

Новий Battle Pass до TI11 вийде пізніше, але буде діяти як протягом The International так і після його завершення

Valve в цьому році змінили розклад Battle Pass TI11, зробивши так, щоб гравці змогли отримати свої нагороди навіть після того, як The International 2022 закінчиться.