Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На найближчому Мейджорі з CS2 – PGL CS2 Copenhagen 2024 буде змінено назви етапів турніру та буде застосовано нову систему посіву.

24 команди, що пройдуть кваліфікацію на мейджор через RMR, будуть розподілені відповідно до регіонального рейтингу Valve. На минулому мейджорі рейтинг використовувався лише для запрошення частини команд, а посів на Мейджор визначався виступом на RMR.

Новий посів буде працювати наступним чином: 1 vs 9; 2 vs 10; 3 vs 11 і так далі аж до 8 vs 16.
Раніше посів був іншим: 1 vs 16; 2 vs 15; 3 vs 14 і так далі аж до 8 vs 9.

Також назви етапів турніру, які раніше називалися Contenders (Претенденти), Legends (Легенди) та Champions (Чемпіони) було змінено відповідно на Opening (Відкриття), Elimination (Вибування) та Playoffs (Плей-оф). 

Окрім цього Valve внесли ряд змін до свого рейтингу. До нього почали враховувати більше дрібних турнірів, навіть з призовими у $1000, також збільшено важливість турнірів на лані і вплив суми виграних призових. 

Місця українських команд в рейтингу від Valve: 

9. Monte;
65. The Witchers;
76. B8;
132. Ukraine (збірна України);
136. IKLA;
173. SHAPITO;
181. Lazer Cats;
196. L&G.

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve з CS2. Кілька українських клубів мають шанси поборотися за поїздку на Мейджор

0

Оновився рейтинг Valve і одразу кілька українських клубів пройшли б у закриті кваліфікації чи одразу на RMR, якби турнір проводився сьогодні.

Valve заробляє 15 мільйонів на кожного працюючого в компанії. Стали відомі зарплати розробників CS і Dota

Видання theverge розкрило цікаві дані щодо компанії Valve, яка займає одне з ключових місць у світі геймінгу насамперед завдяки контролю платформи Steam.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.