Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports виграли трофей і зарекомендували себе як найкраща команда League of Legends в Європі, перемігши Rogue у весняному фіналі LEC 2022 року. Pа статистикою сайту Esports Charts на піку трансляцію дивилося 723 000 глядачів.

Попри те, що протягом цієї серії було зіграно лише три гри, матч G2 мав найвищий пік серед будь-яких матчів LEC цього сезону. Однак більш вражаюча статистика полягає в тому, що G2 брали участь у чотирьох із п’яти найбільш популярних матчів весняного спліту 2022 року.


Коментар Gameinside: Як завжди, у той час, як у нашому регіоні традиційно домінує Dota 2, в іншому світі LoL б’є всі рекорди. В далекі часи NAVI виграли The International і цим заклали надійний фундамент любові до гри Valve в регіоні.

Всі хотіли бути схожими на чорно-жовтих і, здається, звернули кудись не туди. Тепер, поки LoL росте і б’є рекорди, російськомовні стрімери лиш жаліються, що Дота вмирає.

Материалы по теме

Riot Games створили власний Зал слави найлегендарніших гравців в історії League of Legends

0

Riot Games презентували власний зал слави з League of Legends, який буде називатися Hall of Legends. Як стає зрозумілим з красивого ролика, туди будуть потрапляти лише найкращі гравці в історії гри.

Все ще тут. Вийшов кінематографічний ролик сезону 2024 в League of Legends

0

Riot випустили традиційно крутий кінематографічний ролик, присвячений новому змагальному сезону в League of Legends. Як завжди в відео ми можемо побачити епічні битви відомих героїв і вони справді вражають.

League of Legends перейде на нову систему визначення MMR. Стаття про те, як визначається MMR

League of Legends незабаром перейде на нову більш досконалу систему визначення MMR, а протягом 2024 року має перейти на ще більш досконалу систему, розроблену Microsoft.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.