Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports виграли трофей і зарекомендували себе як найкраща команда League of Legends в Європі, перемігши Rogue у весняному фіналі LEC 2022 року. Pа статистикою сайту Esports Charts на піку трансляцію дивилося 723 000 глядачів.

Попри те, що протягом цієї серії було зіграно лише три гри, матч G2 мав найвищий пік серед будь-яких матчів LEC цього сезону. Однак більш вражаюча статистика полягає в тому, що G2 брали участь у чотирьох із п’яти найбільш популярних матчів весняного спліту 2022 року.


Коментар Gameinside: Як завжди, у той час, як у нашому регіоні традиційно домінує Dota 2, в іншому світі LoL б’є всі рекорди. В далекі часи NAVI виграли The International і цим заклали надійний фундамент любові до гри Valve в регіоні.

Всі хотіли бути схожими на чорно-жовтих і, здається, звернули кудись не туди. Тепер, поки LoL росте і б’є рекорди, російськомовні стрімери лиш жаліються, що Дота вмирає.

Материалы по теме

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Не так як Valve — Riot дозволили командам з Китаю грати на мейджорі з LoL не виходячи з дому та вигадали, як урівняти шанси команд

На відміну від Valve, які просто проведуть Мейджор без колективів з Китаю, їх головні конкуренти Riot пішли іншим шляхом.

Неросійські гравці східноєвропейської ліги LCL у League of Lagends звернулись до Riot з ультимативною заявою

Неросійські гравці східноєвропейської ліги LCL об’єдналися у зверненні до Riot у заклику припинити співпрацю з Росією та перенести штаб-квартиру ліги в іншу країну. До війни всім так званим «кіберспортом Riot в СНД» займався російський офіс. Саме там вирішували долю змагань в регіоні в ігри League of Legends та Valorant.