Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортсмен та аналітик, а зараз популярний стрімер Ярослав NS Кузнєцов відзначив, що за його спостереженнями професійна сцена з CS:GO значно більш жива та потужна, ніж у Dota2. Ярослав відмітив, що у КС весь час відбуваються якісь події на лані у той час, як в Доті залишився лише мертвий DPC, за яким ніхто не. слідкує.

“Чому в CS:GO весь час якісь турніри йдуть – з глядачами чи без них, а у Dota 2 нічного немає? На тлі шутера розмірковувати про Dota 2 просто кумедно. Я раніше постійно бачив, що гравці в CS:GO кажуть: «Блін, ось би нам The International, вам пощастило — у вас є The International». Але насправді у них нон-стоп іде якась двіжуха. Я за CS:GO особливо не стежу, але Twitch відкриваєш, а там раз на тиждень NAVI на якійсь новій сцені грають. То на одному турнірі, то на іншому. Постійно якісь LAN-турніри проходять, якась двіжуха та боротьба. А на тлі цього чахла Dota 2, в якій лише млявий DPC, який взагалі скис. Я дивлюся на кількість переглядів цього сезону DPC і, здається, що нікому не цікавий цей регулярний сезон. Наша сцена зараз мертва в порівнянні з CS: GO. У шутері все цвіте та пахне, а Dota 2 – вмирає,” – констатував Ярослав.

Материалы по теме

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На “відпочинок” до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

NS розкритикував CS, мабуть забув випити пігулки

0

Колись легендарний гравець, а тепер незрозуміла ватна істота Ярослав NS Кузнєцов жорстко висловився про CS. «Не знаю, як люди в це грають. Графіка з гівна, пушать банан 20 років з калашем» – сказав відомий стрімер. Звісно, Ярослав вже давно зрозумів, що чим більшу дурню ти скажеш, тим більше її будуть обговорювати, більше буде хайпу. Тут

NS: “Первое, над чем B8 надо поработать, это над драфтами”

0

Российский аналитик Dota 2 Ярослав NS Кузнецов дал совет составу B8 Esports. Об этом стример заявил во время общения со зрителями на Twitch.