Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Власник російської команди Mind Games репер IAMMIND дуже відверто та не соромлячись прокоментував дискваліфікацію команди з Stockholm Dota Major 2022 та хейт в її сторону. 

На думку репера у них було лише 4 дні на візи і їх зробити було просто нереально в ситуації, що склалася. До тогож репер звинуватив ESL у тому, що вони не сприяли команді а також звинуватив не зрозуміло кого у тому, що Dota 2 бумерська гра і грати на лані — це анахронізм у наш час.

Ви що реально думаєте, що ми сиділи і н***я не робили з візами?) мем

Почнемо із самого початку. Про попадання на мажор ми дізналися 2 травня. Тепер вмикаємо логіку. Офіційно святкові дні 1-3 травня плюс 7-10 травня. Разом у нас робочі дні це 4-6 травня та 11. 12 числа вже треба було бути на мажорі. Відповідно, ми мали 4 дні на те, щоб зробити візи, і ESL знали про те, що візи на початок DPC сезону у нас готові не були. Мало того, що ми за цей час встигли подати 2 рази на візи та отримати відмову, ми ще встигли зробити закордонник! Але самий а*** знаєте в чому? У тому, що вдруге ми майже отримали візи за добу! Але пр*** трапився не з нашої вини.

В чому суть? Посол, бачачи, що ми веземо 2 білоруси через Росію, починає підозрювати, що ми намагаємося його на *****ти. Він просить ще одного листа від ESL, що вони ручаються за те, що ми поїдемо з країни, коли мажор закінчиться. І знаєте, що особисто мені відповіли з ESL на це прохання? Що лист ніякий вони не будуть писати, лист справжній і розбирайтеся як захочете. У результаті посол, звичайно ж, зливається і візовий центр, апрув віз у яких 99.2%, відмовляє б**** у візах сьогодні вранці. Ну я, звичайно ж, поспішив порадувати колегу з ESL і подякувати за «оперативність» у розв’язанні нашої проблеми з їх запрошенням, на що отримав повідомлення про те, що ми дискваліфіковані. Респект.

Яка мораль взагалі з цього? Мораль у тому, що готуватись потрібно заздалегідь. А чому ми не готувалися заздалегідь і менеджер команди не знав про відсутність закордонного у Dinozavrik? Тому що менеджер Дота-складу баганув. А як ми знаємо, патчі на людей не виходять, так що буде решафл.

Я вважаю, що у 2022 році в онлайн-грі для компуктера можна грати у себе вдома на компуктері. Сцена Доти — бумерська і відстала від того ж Fortnite на хер зрозумій скільки. Чому у Fortnite можна грати турніри в онлайні, а в Доті ні? Чому ми, в чесній боротьбі, пройшовши на мажор, повинні бути дискваліфіковані через бюрократію? Чому ESL не дозволяє нам зіграти хоча б групову стадію онлайн? Чи існує прихований пул? Відповіді на ці запитання знає лише Габен.

Ну і зрештою настав час визнати, що зараз ми топ 17-18 мейджора і топ-3 СНД. Так що хейтерки, сосніть і зачільтесь, це факти.

Я особисто підключив усі свої ресурси для вирішення цього завдання за чотири бл*****х дні. Ви знаєте, що таке робити візу до Європи білорусам та росіянам? У свята? З такою ситуацією у світі? Ціни за всю цю движуху доходили до 3 млн, але навіть за такі бабки чели просто не змогли зробити. Так що коментатори, офайте е***о в мій бік.


Коментар Gameinside: Карма спрацювала. Команда Mind Games мала поїхати на турнір без українців в складі через війну. Наших хлопців мали замінити росіяни, але не вийшло. Росіяни в черговий раз відчули на собі дію санкцій. На жаль цих санкцій все ще замало. Ми маємо прагнути до того, щоб жоден росіянин не міг виступати на міжнародному рівні до того часу, як закінчиться війна в Україні. 

Материалы по теме

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022.  До фіналу команда OG, яка нещодавно оновила склад, пройшла з нижньої сітки. Більшість робили ставку на перемогу команди TSM, яка вже вигравала в OG з рахунком 2-0 на цьому турнірі, але OG створила притаманну тільки їм магію.

TSM та OG зіграють в фіналі Stockholm Dota Major 2022. Інформація та пряма трансляція фіналу

0

Сьогодні у Стокгольмі відбудеться Grand Final Stockholm Dota Major 2022. У боротьбі за титул чемпіонів зустрінуться команди TSM та OG.

Stockholm Dota Major 2022 — інформація про турнір, прямі трансляції та результати

Вперше в історії Valve проводить два Мейджори — з Dota 2 та CS:GO одночасно.  В той час як в Антверпені триває Мейджор з CS:GO, в Стокгольмі проходить Мейджор з Dota 2. Пропонуємо вашій увазі основну інформацію про Stockholm Dota Major 2022 та прямі трансляції українською та російською мовами. Інформація буде оновлюватися.