Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Популярне видання Рolitico повідомляє, що угоду на 69 мільярдів доларів США між Microsoft та Activision Blizzard скоріше за все буде заблоковано федеральною торговою комісією США через антимонопольний позов.

Про це виданню повідомило три обізнаних у цьому питанні джерела. 

Основним питанням FTC є те, чи придбання Activision дасть Microsoft несправедливі переваги на ринку відеоігор. Xbox від Microsoft займає третє місце після лідера галузі Sony Interactive Entertainment та її консолі PlayStation. Sony, однак, виявилася головним противником угоди, заявивши FTC та регуляторам в інших країнах, що якщо Microsoft зробить популярні ігри в тому числі Call of Duty, ексклюзивними для своїх платформ, то Sony опиниться у поганому положенні.

У своїй заяві Sony каже, що угода не тільки зашкодить її здатності конкурувати, але й залишить споживачам менше вибору, а розробникам місць для публікації ігор. Microsoft — це «технологічний титан, який скуповує незамінний контент за нереальними цінами (68,7 мільярдів доларів), щоб знищити конкуренцію», — заявила Sony.

Microsoft звинувачує Sony у зацікавленості зберегти свою лідируючу позицію в ігровій індустрії. «Припущення про те, що чинний лідер ринку Sony, який займає чітку та сталу позицію лідера ринку, але може бути витіснений найслабшим із трьох конкуруючих консолей в результаті втрати доступу до однієї гри, не викликає довіри».

Меншою мірою, але Google також виступає противником угоди, про що повідомило два джерела. Гугл каже, що Microsoft навмисно погіршила якість послуги передплати Game Pass при використанні її з операційною системою Google Chrome, а купівля Activision ще більше посилить її бажання просувати свої ігрові продукти через свої рішення.

Війна Microsoft та Sony триває вже більше ніж пів року. Позитивне завершення угоди між Microsoft та Activision Blizzard може мати глобальні наслідки для усієї індустрії ігор на консолях, бо всі останні роки Sony мала не просто найкраще апаратне рішення, а насамперед найкращу добірку ігор.

Монополізація ігор Activision Blizzard компанією Microsoft кардинально змінить цю ситуацію і може не просто змістити Sony з лідируючих позицій, а взагалі зруйнувати її консольний бізнес. 

Читайте також: Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Материалы по теме

Повідомляється, що Microsoft планує придбати Netflix за феноменальну суму

Microsoft продовжує свою експансію і намагається стати першою корпорацією, яка керує світом. Стало відомо, що американський IT-титан має плани придбати найбільшу стрімінгову платформу Netflix.

Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у її намаганні придбати Activision Blizzard

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.

Microsoft суттєво підвищує ціни на свої топові ігри. Геймерам доведеться витрачати ще більше

Тенденція на підвищення цін на відеоігри намітилася ще кілька років тому, проте тепер на геймерів чекає масове підвищення цін. Цей процес пов’язують зі збільшенням складності ігор та здорожченням процесу їх розробки.

Warzone Mobile: дата випуску та нагороди за попередні замовлення

Activision Blizzard планує випустити Warzone Mobile у 2023 році і вона матиме спільний доступ до Warzone 2.0 та Modern Warfare 2. Гра буде доступна як на Android, так і на iOS, таким чином WM стане першою грою у жанрі Battle Royale від Blizzard для смартфонів.