Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Національному університеті фізичного виховання і спорту відбувся випускний в тому числі на кафедрі Кіберспорту. Кілька студентів отримали дипломи магістрів з кіберспорту і тепер ви можете побачити, як виглядають люди, які в Україні отримують офіційну магістерську освіту з кіберспорту.

Як і в кіберспорті в кіберспортивній освіті домінують чоловіки. 

Материалы по теме

Кафедра кіберспорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує на онлайн-зустріч для тих, хто думає поступати

0

Кафедра кіберспорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує на бакалаврат і магістратуру. Щоб визначитися, чи це вам потрібно і задати питання ви можете відвідати онлайн зустріч, яка відбудеться 4 квітня 2024 року о 14.00.

Вища кіберспортивна освіта в Києві для тих, хто не хоче докладати надмірних зусиль

Не всі знають, але в Києві можна отримати вищу кіберспортивну освіту. Стосовно того, чи варта така освіта уваги, точиться багато суперечок, бо кіберспорт така широка галузь, що вміщує в себе дуже багато напрямків і не зовсім зрозуміло, чому вас можуть навчати в університеті.

Fnatic стала партнером трьох коледжів у Великобританії. Клуб буде допомагати студентам отримати кваліфікацію для роботи в індустрії кіберспорту

Європейська кіберспортивна організація Fnatic запустила партнерську програму з британськими коледжами для підтримки студентів, які планують робити кар’єру в іграх та кіберспорті.