Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик спробував зробити свій прогноз на ТОР-20 гравців року від порталу HLTV.org На думку аналітика, який вже кілька років намагається розгадати формулу авторів рейтингу, цієї формули насправді просто не існує.

Однак Петрик робить чергову спробу, тож подивимося, чи цьогорічний прогноз виявиться більш вдалим ніж був минулого року. 

 

Читайте також: Розповідаємо про рейтинг команд з CS:GO від Valve та пояснюємо, чому він ще гірший за рейтинги HLTV та ESL

Материалы по теме

Долучайтеся до чергової лотереї Олександра Петрика. Беріть участь у розігриші цінних призів і допомогайте ЗСУ

0

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для збору грошей на допомогу ЗСУ. В планах кіберспортивного волонтера допомогти зібрати гроші на прилад нічного бачення для одного з підрозділів 8 полку ССО.

Олександр Петрик та Woro2k проводять величезну лотерею для допомоги ЗСУ. Як взяти участь

Олександр Петрик разом з Woro2k запустив найбільшу за розмірами лотерею CS:GO скинів та топових девайсів! Це відмінний шанс взяти участь у допомозі ЗСУ та спробувати виграти круті призи.

Петрик відзвітував про позначку в 3 мільйона гривень, зібраних для ЗСУ

Олександр Петрик повідомив, що перетнув планку у 3 мільйони гривень зібраних для ЗСУ. Нагадаємо, що саме Петрик вигадав формат благодійних лотерей і впровадив їх у кіберспорті.

Олександр Петрик розкритикував турнір російського букмекера і участь у ньому зірок кіберспорту, які нещодавно підтримували Україну

Олександр Петрик також відреагував на анонс турніру від російського букмекера, та закликав своїх підписників приєднатися до треда у твітері і привернути увагу іноземних гравців до того, що вчора вони підтримували українців, беручи участь у благодійному турнірі від NAVI, а сьогодні грають у турнірі разом з росіянами за криваві російські гроші.