Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve розповіли, як саме буде влаштовано їх рейтинг, за яким команди будуть запрошувати на відбіркові турніри на Мейджори. Вперше рейтинг буде використано на BLAST Paris Major навесні 2023 року.

Використання рейтингу, на думку Valve, дозволить зменшити фактор випадковості, коли сильні команди, через невдалий виступ на відкритих кваліфікаціях, втрачають шанс потрапити на Мейджор. До того ж рейтинг стане гарним стимулом для всіх команд брати участь у якомога більшій кількості турнірів, щоб набрати якомога більше очок. 

Цікаво, що для визначення рейтингу Valve буде використовувати результати сторонніх організаторів турнірів, але найбільш цікавим є система рейтингу, бо такої не використовує жоден великий турнірний оператор. 

При розрахунку рейтингу команди система буде враховувати три основні фактори: 

  • Виграні командою гроші 
  • Силу опонентів, яких обіграла команда (скільки вони заробили грошей та скільки команд обіграли)
  • Очні зустрічі

Простіше кажучи рейтинг буде базуватися на грошах — більше заробив — вище в рейтингу. Звісно, рівень суперників також буде враховуватися, проте на більших за призовими турнірах і суперники завжди сильніші. 

Хоча система Valve і здається справедливою, вона має ті самі недоліки, що й у систем HLTV чи ESL та навіть більші. Великі відомі команди мають багато прямих запрошень на великі турніри, завдяки чому отримують багато балів рейтингу навіть не показуючи видатних результатів. Такі команди залишаються в перших десятках світового рейтингу і можуть впасти нижче тільки якщо зовсім перестають вигравати. 

Через те, що система Valve прив’язана до грошей, команди, що регулярно отримують інвайти, отримають ще більше переваг в рейтингу розробника CS:GO. 

За новою системою вже було підраховано рейтинги Європи, Америки та Азії.

Європа
Америка 
Азія

Рейтинг Європи очолили Heroic. NAVI опинилися на 5 місці. Найвище за всіх українців місце посіли IKLA — вони зайняли 25 позицію. Monte зайняли 30 місце, проте клуб присутній в рейтингу двічі з різними складами, другий раз на 63 місці. 

Вплив прямих запрошень на місце команди добре видно на прикладі NAVI Juneor, які в рейтингу Valve займають 66 місце в той час, як команда B8 знаходиться лише на 77 місці.

В рейтингу HLTV команда B8 знаходиться набагато вище за NAVI Juneor і ледь не пройшли на Мейджор в Ріо, проте останні регулярно беруть участь в лізі академій з призовим фондом у 100 000 доларів, куди ані B8 ані інші команди не можуть потрапити, бо це закрита ліга. Таким чином прямі запрошення на турніри тепер будуть давати командам не тільки можливість поборотися за призові, а і збільшать їх шанси потрапити на Мейджор. Сторонні організатори зможуть використовувати цей важіль для залучення більшої кількості команд. 

Читайте також: Анонсовано Elisa Invitational Winter 2023. Участь для команд та гравців з Росії заборонена

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.