Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У мережі з’явилися скриншот переписування відомої російської кіберспортсменки Ганни Ant1ka Ананікової, в яких вона закликає “підтримати владу РФ та її армію, адже ця війна за історичну справедливість та власну безпеку“.

Кіберспортсменка дивується, чому бруд виливається на весь російський народ, чому всіх росіян ототожнюють з путінським режимом. У той же час дівчина каже, що зараз треба підтримувати владу, та робить перепости відверто пропутінських постів. 

За свою кар’єру кіберспортсменка виграла понад $40000. На її рахунку перемоги у таких турнірах як: World Electronic Sports Games 2017 Female, Intel Challenge Katowice – 2017 та інших.

Активну кар’єру завершила у 2019 році, але ще і досі грає на невеликих турнірах та стрімить. Якщо ви маєте бажання висловити їй свою думку щодо війни в Україні, можете спробувати це зробити в її інстаграмі або телеграмі.

Материалы по теме

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.