Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вийшла друга частина цікавої документалки про Arcane «Аркейн: долаючи ущелину Частина 2 — Завзятість».

«Шлях створення мистецтва не буває простим. Познайомтеся з командою, яка допомогла «Аркейну» подолати найважчий період«. — йдеться в анотації до відео.

Сам геніальний мультиплікаційний серіал за всесвітом League of Legends можна переглянути на платформі Netflix.

 

Також читайте про першу частину документального фільму, де більше інформації як про нього, так і про сам анімаційний серіал Arcane. 

Материалы по теме

Arcane виграв чергову премію Emmy. Стали доступні всі п’ять серій документального фільму про зйомки серіалу Arcane: Bridging the Rift

Анімаційний серіал Arcane від Riot Games отримав нагороду Creative Arts Emmy і це стало першим в історії випадком, коли нагороду отримав серіал, що вийшов на стрімінговій платформі.  Прем’єра мультсеріалу за мотивами League of Legends відбулася на Netflix у 2021 році.

Дивіться першу серію фільму про створення феноменального анімаційного серіалу Arcane. Коротко переказуємо про що там йшлося

На youtube вийшла перша серія надзвичайно цікавого фільму про створення грандіозного анімаційного серіалу Arcane. Створений за мотивами гри League of Legends Аркейн зібрав безліч призів та отримав шалену любов від глядачів Netflix.

З’явилося більше подробиць про 2D файтінг за всесвітом LoL та Arcane від Riot Games

Riot Games більше розповіли про свій проект 2D файтинга за мотивами всесвіту League of Legend. На цей час гра має кодову назву Project L та за стилістикою дуже нагадує StreetFighter.  Американська компанія продовжує активно розширювати свій вплив горизонтально, створюючи анімаційний серіал та ігри навколо всесвіту LoL у нових для себе жанрах.