Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На youtube вийшла перша серія надзвичайно цікавого фільму про створення грандіозного анімаційного серіалу Arcane. Створений за мотивами гри League of Legends Аркейн зібрав безліч призів та отримав шалену любов від глядачів Netflix.

 У березні серіал отримав 9 нагород Annie Awards, перемігши в усіх категоріях, у яких він був номінований. Вони включали в себе нагороди за найкращий сценарій від Крістіана Лінке та Алекса Йі та за найкращу озвучку Jinx від акторки Елли Пурнелл. У липні Arcane отримав дві номінації на Еммі.

З серіалу про створення Аркейн ми дізнаємося, що спочатку ідею розширити гру на анімаційний проект, з якою прийшов один з розробників гри, відкинули. Але ініціатор не здався і попросив лише 2000 доларів, на які почали створювати концепт-арт. 

Розробникам гри подобалася ідея, але вони боялися прокляття відеоігор, бо всім відомо, що кіно, чи анімація по іграх зазвичай провалюється. 

Після концепту ініціатор випросив у керівництва ще 3000 доларів вже на створення 3D моделей. 

Один з засновників Riot зізнається, що потайки він мріяв, що все здується у процесі, бо проект видавався занадто амбітним. Проте компанія виділила ще 65 тисяч доларів на подальшу розробку анімаційних тестів. 

Анімаційні тести всім дуже сподобалися і засновники Riot зрозуміли, що з ідеї може вийти щось неймовірне, проте CEO організації відмічав, що для нього краще взагалі нічого не створювати, ніж зробити щось посереднє, бо це може зашкодити головному – грі. 

Повноцінне втілення анімаційного серіалу доручили студії Fortiche з Парижу, яка до того вже співпрацювала з Riot та робила деякі з видатних роликів компанії. До цього студія працювала тільки над 3-4 хвилинними роликами та на момент створення Arcane в ній працювало 5-6 людей. Після початку роботи над серіалом студію довелось розширити до 300 співробітників. 

Створення пілотної серії почалося ще восени 2016 року, на анімацію пішло 10 місяців, проте після неї керівництво поставило на паузу розробку, бо знову з’явилися сумніви. На цьому закінчується перша серія серіалу про Arcane, а нам залишається чекати наступну.

Обов’язково подивіться фільм про створення Arcane і сам серіал теж, якщо ще не дивилися. 

У фільмі доступні російськомовні субтитри, українськомовних нажаль поки немає.

 

Читайте також статтю про те, як відомі стрімери заманюють глядачів у пастку крипто казино. 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

Відома українська стримерка і подруга Сімпла зилишила Україну і стала амбасадором російської команди Aurora

Відома українська  стримерка та інста-блогерка Diana Rice, знаходячись в Києві після початку повномасштабного вторгнення, остаточно обрала бік Росії. Дівчина, широко відома в кіберспортивному ком’юніті, стала амбасадором та ведучою російської команди Aurora, головним спонсором якої є російський букмекер 1xbet.