Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro проиграли третий матч на BLAST Premier Spring 2020. Они не смогли справиться с командой Team Dignitas, и проиграли со счетом 8:16.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Агония в онлайне. Как коронавирус «убил» mousesports и что с этим делать

Ранее «медведи» проиграли два матча с идентичным счетом — 7:16 таким командам: MAD Lions, Fnatic. MVP матча стал игрок команды Team Dignitas — Патрик f0rest Линдберг. Он закончил матч с показателем 1.45 по рейтингу 2.0.

Статистика матча:

Состав Virtus.pro:

  • Джами Jame Али
  • Марекс YEKINDAR Галинскис
  • Алексей Qikert Голубев
  • Санжар SANJI Кулиев
  • Даурен AdreN Кыстаубаев

Турнир BLAST Premier: Spring 2020 Showdown в регионе «Европа» проходит с 1 по 15 июня. Десять команд поборются за призовой фонд в размере 182,5 тысяч долларов США.

Материалы по теме

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Virtus.pro вдалося обійти санкції, введені через агресію Росії проти України. Клуб знову буде виступати під своєю назвою

Російському клубу Virtus.pro вдалося провернути аферу зі зміною власника і тепер команда виходить з під міжнародних санкцій, про що повідомили у самому клубі.

Virtus.pro «змінили» CEO та власника на нікому невідомого вірменина. Всі вважають, що це просто спроба втікти від міжнародних санкцій

Підсанкційна російська команда Virtus.pro, яка через російську агресію позбавлена права виступати у власних футболках та під власною назвою на міжнародних турнірах, схоже, що намагається втекти з під санкцій.

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.