Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro после вылета с ESL Pro League Season 14 не стали сидеть без дела, а поучаствовали на Pinnacle Fall Series 1. 

Virtus.pro победили SKADE со счетом 16:8, прервали им даже стрик на Overpass, а также стали чемпионами Pinnacle Fall Series 1 благодаря этой победе. «Медведи» заработали порядка $40,000 на команду.

Virtus.pro [16:11] [16:8] SKADE @ Overpass, Dust 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Thorin: «Если Мажор в Стокгольме будет со зрителями — этот турнир станет лучшим киберспортивным событием года»

Несмотря на заработанные $40,000, Virtus.pro гарантировали себе слот на LAN Sweet LAN, который состоится в 2022 году в Белграде, там планируют разыграть $250,000.

Состав Virtus.pro

  • buster
  • qikert
  • Jame
  • SANJI
  • YEKINDAR

Материалы по теме

Virtus.pro перевозить всіх своїх співробітників і гравців у Вірменію

Російський телеграм канал Cyberslovo повідомив, що за його інформацією клуб Virtus.pro переїжджає у Вірменію.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Virtus.pro вдалося обійти санкції, введені через агресію Росії проти України. Клуб знову буде виступати під своєю назвою

Російському клубу Virtus.pro вдалося провернути аферу зі зміною власника і тепер команда виходить з під міжнародних санкцій, про що повідомили у самому клубі.

Virtus.pro «змінили» CEO та власника на нікому невідомого вірменина. Всі вважають, що це просто спроба втікти від міжнародних санкцій

Підсанкційна російська команда Virtus.pro, яка через російську агресію позбавлена права виступати у власних футболках та під власною назвою на міжнародних турнірах, схоже, що намагається втекти з під санкцій.