Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.

Заява Virtus.pro

Про зняття VP.Prodigy з WePlay Academy League

Сьогодні ми дізналися, що наш склад VP.Prodigy знято організаторами з WePlay Academy League Season 4, де він мав виступати під ім’ям Outlaws.

У цієї події є два аспекти: правовий та іміджевий.

З правової точки зору WePlay грубо порушує контрактні зобов’язання — дана компанія не має права на одностороннє розірвання договору про нашу участь у їхній лізі. Повідомлення про розірвання контракту, яке WePlay сьогодні надіслали керівництву клубу, є юридично безграмотним: воно апелює до незастосовного пункту контракту (про порушення нами гарантій про те, що ми не знаходимося під санкціями) і пропонує вважати датою розірвання 26 лютого.

Більш того, ще вчора WePlay публічно заявили, що «ніхто з учасників складу не підпадає під персональні міжнародні та державні списки санкцій за свою діяльність». Так само не підпадає під санкції і юридична особа Virtus.pro. Тому WePlay не має жодних правових підстав для розірвання контракту та зняття нас з турніру.

З іміджевої точки зору ми хотіли б звернути увагу ком’юніті на різницю в тому, що ця компанія заявляє публічно і чим вона керується насправді.

WePlay у своїх соціальних мережах написали: «Наша компанія не має жодних контрактів з організаціями з Російської Федерації, тому ми виключаємо Outlaws». Це неправда і компанія це добре розуміє, тому в повідомленні про розірвання контракту посилається на міфічні санкції.

Ми також пропонуємо ще раз подивитись на склад учасників WePlay Academy League Season 4 і зафіксувати той факт, що WePlay тільки на словах не співпрацює з організаціями з Російської Федерації, насправді керуючись у своїх рішеннях особистими симпатіями та антипатіями.

Закликаємо тих, хто слідкує за матчами VP.Prodigy, не засмучуватись: у нас насичений турнірний графік на найближчі місяці.

Раніше ми писали про те, що Weplay дослухалися до вимог української спільноти та видалили академічну команду Virtus.pro з четвертого сезону WePlay Academy League.

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

MOUZ NXT вчетверте виграли WePlay Academy League і за призовими стали успішнішими за основний склад MOUZ

Четвертою поспіль перемогою MOUZ NXT завершився четвертий сезон WePlay Academy League. Судячи з результатів, вже давно можна перейменовувати лігу на WePlay MOUZ NXT League, бо жодна команда не може скласти жодної конкуренції академці MOUZ, яка начебто не грає на професійному рівні, а виграє грошей більше, ніж основна команда завдяки призовим від WePlay.

Відома ведуча Олеся Olesami Денисенко пішла з WePlay та шукає нову роботу

Відома ведуча WePlay Esports Олеся Olesami Денисенко припинила роботу в компанії. Судячи з тону посту у її твіттері можна припустити, що її було звільнено. Раніше ходили чутки про те, що у WePlay проводиться оптимізація персоналу, а всіх громадян Росії у тому числі російськомовних коментаторів звільнено, схоже дійшла черга і до українців.

Play-off WePlay Academy League Season 4 розпочинається. Інформація, розклад, пряма трансляція

0

Сьогодні розпочинається Play-off WePlay Academy League Season 4, в якому зіграє 4 команди, які пройшли через чисельні попередні тури, завдяки яким українська студія зробила дуже багато тренувальних матчів для команд.