Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Щойно Weplay Esports опублікувала звернення, в якому принесла вибачення українським уболівальникам за запрошення академічної команди Virtus.pro під назвою Outlaws на Weplay Academy League Season 4. Також студія виключила російську команду зі свого турніру.

Звернення Weplay Esports 

Кіберспортивне ком‘юніті, співробітники WePlay Esports, українці!

Ми виключаємо команду Outlaws з участі у кіберспортивній лізі WePlay Academy League.

Приносимо вибачення – ми визнаємо свою провину та розуміємо ваше обурення ситуацією. Наша компанія не має жодних контрактів з організаціями з російської федерації, та керівництво буде продовжувати дотримуватись цієї позиції.

Менеджмент WePlay Esports.

Джерело: Пресслужба WePlay Holding


Коментар Gameinside: Ознака справжньої мудрості — це вміння визнавати власні помилки та приймати правильні рішення. Не робить помилок лише той, хто нічого не робить. Weplay Esports продовжує займати патріотичну позицію, як і належить найкрутішій студії трансляцій кіберспорту.  

Читайте також про те, як Blizzard створили спеціальну програму для тестування персонажів ігор на нормальність.

Материалы по теме

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Weplay з партнерами запустили безкоштовний кіберклуб для українських геймерів в Варшаві. Фото з місця подій

Weplay разом з партнерами запустили круту акцію для українських біженців, які перебувають у Польщі. Протягом місяця українські геймери можуть прийти та пограти в комп’ютерному клубі Day Center by AMD абсолютно безкоштовно.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.