Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Від імені всієї кіберспортивної спільноти України вітаємо всіх чоловіків та жінок, що боронять нашу країну, з Днем захисників та захисниць України. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової.

Тільки завдяки мужнім воїнам-захисникам та захисницям, які віддають свої сили та життя на фронті, Україна встояла та зберігає свою незалежність, а ми можемо й надалі жити, працювати, займатися кіберспортом та змагатися. 

Особлива шана хлопцям з кіберспорту, які знайшли в собі мужність змінити віртуальну зброю на реальну та стати на захист Батьківщини. Ви справжні герої та найкращі серед нас, ми можемо тільки захоплюватися вашим подвигом та бути вам безмежно вдячними. 

Від щирого серця бажаємо всім нашим захисникам та захисницям витримати всі випробування та повернутися з перемогою живими та здоровими. Той подвиг, який ви робите, не буде знецінений та забутий, бо він є головною складовою у створення сильної та незалежної України, яка загартовуються саме зараз.

Материалы по теме

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Росіяни та білоруси не можуть нормально грати в Mortal Kombat 1, доводиться підключати VPN

Росіяни та білоруси не зможуть нормально грати в Mortal Kombat 1. Гра вийшла у ранній доступ 14 вересня і багато гравців по всьому світу почали в неї грати, проте не гравці з країн-агресорів.

Ghostik відкрив великий збір на БПЛА Лелека для ОЗСП Азов. Залучайтеся і наближуйте перемогу

0

Відомий український стрімер і колишній професійний гравець в Dota 2 Ghostik запустив великий збір на БПЛА Лелека для Азову. Приєднуйтесь, щоб допомогти зіграти 1,6 мільйона гривень і наблизити перемогу.

Підписуйте петицію проти участі в Олімпіаді псевдонейтральних спортсменів з Росії та Білорусі

0

Європарламентарі ініціювали петицію, яка передбачає заборону безумовної участі атлетів з країн-агресорок в Олімпіаді 2024 року, навіть у нейтральному статусі під Олімпійським прапором.