Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі результати Групи С на ESL Pro League Season 17. По верхній сітці у Play-off вийшли FaZe та Vitality. Нижніми сітками дорогу виборювали paiN та 00 Nation.

Останнім довелося пройти найдовший шлях і пробитися в основну стадію турніру через третю найнижчу сітку останнього шансу. У вирішальній грі команда coldzera змогла здолати NiP з рахунком 2-1 і відправити шведів разом з українцем headtr1ck додому, готуватися до наступного турніру. 

 У верхній сітці Vitality створили неймовірне шоу, здолавши FaZe на двох картах поспіль причому на обох гра дійшла до додаткових раундів. Перша карта Anubis стала унікальною, бо Vitality змогли зробити повернення в гру після поразки за першу сторону з рахунком 1-14! В результаті бджілки перемогли з рахунком 19-16 на першій карті, а потім 19-15 на Nuke. 

Таким чином саме Vitality розпочнуть стадію Play-off з чвертьфіналу. 

Фінальна сітка Групи С виглядає наступним чином. 

Матчі останньої групи D де будуть грати в тому числі і NAVI розпочнуться вже 15 березня. 

Читайте також: У Weplay прокоментували санкції, які начебто наклав на них Президент України Зеленський

Материалы по теме

Стала відома сітка Play-off ESL Pro League Season 17. Матчі стартують вже у вівторок

0

Стала відома сітка Play-off ESL Pro League Season 17. Переможці груп потрапили одразу у чвертьфінали, інші команди розподілилися в залежності від зайнятого в групі місця.

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League Season 17

0

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League S17. В рамках групової стадії групи С FaZe знищили Rooster та NiP, а Vitality розгромили Grayhound і OG.

ESL Pro League Season 17 — вся інформація про турнір, трансляція, сітки (оновлюється)

0

Розпочинається 17 сезон найбільшої ліги світу з CS:GO і 32 команди зібралися на Мальті для того, щоб позмагатися за кубок чемпіонів ESL Pro League Season 17 і 850 тисяч доларів США.