Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професіонал CSGO Крістіан k0nfig Вінеке був звільнений Astralis після бійки на Мальті одразу після закінчення 16 сезону ESL Pro League у вересні.

Фанати не зрозуміли, чому Астраліс посадили k0nfig на лаву після інциденту на Мальті, коли на нього напали. Портал jaxon.gg знайшов кілька джерел, які повідомили, що інцидент на Мальті не був єдиним і звільнення Конфіга – це результат його поведінки.

Приблизно за два місяці до інциденту на Мальті k0nfig вже демонстрував агресивну поведінку на турнірі ESL IEM Cologne.

Кілька талантів та співробітників трансляції підтвердили інцидент з одним з представників стафу а також хамське відношення гравця до представників готелю, де жили команди, через що навіть довелося викликати поліцію, а ESL залагоджувати ситуацію з адміністрацією готелю. 

Сам гравець підтвердив, що таке дійсно було і наголосив, що він розкаюється і працює над собою. 

Раніше ми писали про велике звернення k0nfig щодо бійки на Мальті. 

Материалы по теме

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

Колишній гравець Monte зізнався з якими проблемами він стикнувся в українському клубі

0

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.